Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színátmenetes haj? Tényleg...

Színátmenetes haj? Tényleg jó? Hogyan lehetne megcsinálni? Megéri szerintetek? Alul olvashattok többet, írjátok le a véleményeteket!

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam: [link] Akamaihd. Net/hphotos-ak-ash4/299213_10151511302053917_794131834_n. Jpg


Alapvetően barna a hajam,de mivel többen is mondták, hogy nagyon jól áll a szőke,és nekem is jobban tetszik, vissza szeretném festetni. Sajnos nagyon gyorsan nő a hajam, és nagyon tönkre is teszi a szőke, ezért arra gondoltam, hogy felül megmaradna az eredeti barna, alul pedig szőke szőke és egyre szőkébb, amolyan színátmenetes lehetne. A hajam a vállamig ér, de még szeretném növeszteni körülbelül 3-4 hónapig addig nő nekem olyan 2 centit. Akkor már jól nézne ki?



2013. márc. 31. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
az ombre jó választás lehet, csak azzal az a baj, hogy mindenkinek olyan van már szinte.
2013. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az ombre szörnyen elcsépelt, vállig érő hajon ráadásul bután is néz ki
2013. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hosszú haj esetében szép, hátközépig érőnél minimum. De marha unalmas már hogy mindenki ilyenre festi, olyan tucattá válik tőle az ember.
2013. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon még hordják az ilyen hajat, pedig már 2 éve kiment a divatból. Nekem sose tetszett, igénytelen hatást kelt, mintha lenőtt volna a haj.
2013. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az Ombrét úgy csinálják, hogy ne keltsen lenőtt hatást. Engem nem zavar, ha sok embernek van, hiszen barna hajú lányból is van rengeteg !:) A lényeg, hogy nekem jól álljon. Nekem tetszik, de egyébként nem teszi nagyon tönkre a hajat? Még úgy gondoltam megnövesztem hosszabbra !:)
2013. márc. 31. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
minden festés tönkreteszi a hajat, de mivel az anyag nem érintkezik a fejbőröddel, kevésbé ártalmas (csupán belélegzed, ami viszont semmivel sem jobb)
2013. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szoktam maszkot használni festésnél, egyébként meg rengeteget vagyok levegőn :)
2013. márc. 31. 21:05
 8/9 anonim válasza:
Ha akarsz obre hajat mindenképpen legalább hát közepéig érő hajjal csináld , mert ha annál rövidebb akkor nem néz ki jól.
2013. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az ombre haj. Lehet, hogy soknak van, de igazán szépen megcsinálva már nem annyira. Ez nem olyan, mint egy szimplán lenőtt haj, nagy tévedés. Akkor nagyon el van rontva, ha ezt gondolja valaki.
2013. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!