Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiszta lyukacsos a bőröm, mit...

Tiszta lyukacsos a bőröm, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom, hogy mik ezek, mert amikor kinyomom őket jön belőlük a faggyú, de aztán másnap ugyan úgy néz ki. Tiszta lyukas az egész. Szoktam ilyen cuccokat kenni rá, de hát azok pattanás ellen vannak. Nem tudom, hogy ezek mitesszerek-e vagy ilyen tágak a pórusaim? Van rá valami olcsó(bb) kezelési lehetőség?? 16/L
2009. szept. 19. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen a bőröm. :S én is csak nyomkodom őket attól jobb a helyzet egy nagyon ki ideig utánaa megint ilyen.pórus összehúzót használj rá talán jobb lesz 15/L
2009. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy kozmetikushoz, ő rendbe tudja hozni, és tud ajánlani olyan krémet/ szappant amivel rendben tarthatod.
2009. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kb. egyszer voltam kozmetikusnál, szóval azt még megkérdezhetem, hogy ez nagyjából mennyibe kerül??
2009. szept. 20. 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajos ilyen a bőrtípusod,de rendszeresen kezeléssel megelőzheted,hogy feltöltödjenek a pórusaid ezáltal nem feszíti a faggyú a pórusaid.

A kezelés ára nagyon változó falun már 3000ft-tól,városokba 5000ft körül van 1 nagykezelés.

2009. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kérj tinikezelést.Azt megúszod kb 3000ft-ból.Úgyanúy kinyomkodja a miteszereket meg minden. Próbáld azt ki.Első voltam
2009. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, akkor keresek valakit.
2009. szept. 20. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
jajj nekem is ilyen a bőrőm. kinyomom és máris ott van másnapra megint. és szinte tényleg lyukacsos közelről az arcom, iylen aknás :D Na meg tiszta piros is egész héten, nem olyan szép egyenletes, sima mint a többieké. Jóóó..a kozmetkus eltünteti de úgyis visszajön, és nem tehetem meg én hogy oylan sűrűn menjek hogy szép legyen az arcom. Ezért kellene valami házi megoldás, avgy valami jó kenőcs.Értsétek már meg, ne csak a kozmetikust ajánljátok.
2009. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??Sajnos,ha tinikorosztélyba tartozol pár évig ez végigkisér.Tombolnak a hormonok.AMenj el bőrgyógyászhoz,ha aknés a bőröd,mert a kozmetikus azzal nem tud mit kezdeni.Belsőleg is kezelni kell a problémá.táplálkozz egészségesem.Ne,egyél sok húst,csoki,olajos magvat.A kóla is izgatólag hat a faggyúmirigyekre.Fogyassz sok zöldséget és gyümölcsöt.
2009. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Keverj ki egy kis maltert és foltozd be.
2016. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!