Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A got2be blow it straight jó...

A got2be blow it straight jó mennyire vált be nektek?

Figyelt kérdés
Minél pontosabban írjátok le a véleményt :) ne csak annyit h "jó volt" köszi!

2013. ápr. 1. 21:41
 1/1 anonim válasza:
Egyáltalán nem használt, csak arra volt jó, hogy széttörje a hajam. Nagyon sprőd lett, csúnya, lassan 1 éva használtam, de még mindig "érezni a hatását". Egyenesebb nem lett (pedig mindent pontosan az utasításoknak megfelelően csináltam), ráadásul büdös mint a fene, de ha használna valamit, akkor kit érdekelne, de hát így még ez is hab a tortán. Ja, és a legszebb az egészben, hogy tele lettem ősz hajszálakkal 15 évesen!Valószínűleg szépen leszívta az hidrogán peroxid ami van benne, kár, hogy csak utána olvastam el az összetevőket... Hát egyszóval nem ajánlom, bár biztos van, akinek beválik.
2013. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!