Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok...

Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok, ha láttok valakit pigmentfolttal? Taszít, vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Nekem a lábszáramon van ilyen tejeskávé-szerű kb 5 centis pigmentfolt. Nem lehet eltüntetni, halványítani sem, elég sok mindent kipróbáltam már, magán bőrdokinál is voltam, ő maga mondta, hogy hagyjam a francba, mert nem lehet vele mit kezdeni. Nagyon zavar, de mivel nincs más, csak a beletörődés, érdekel, hogy Ti mit gondoltok róla.
2013. ápr. 2. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell vele törődni, vagyis én biztos nem foglalkoznék vele ha látnálak. :) Meg legalább van egy ismertetőjegyed. :D (tényleg ne törődj vele :)) 16/L
2013. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális ember nem foglalkozik ilyesmivel, a többivel pedig neked nem kell :)
2013. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tehetsz róla,egyáltalán nem gáz :)
2013. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem az alkaromon, majdnem a könyökömön van de nem érdekel :) ne törődj vele szerintem
2013. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mikor először láttam,meglepődtem hogy mi lehet az...Randin volt olyan a srác keze.Míg nem tudtam mi picit zavart,de csak is azért mert tényleg nem tudtam miért olyan neki:)"Felvilágosítottak",onnantól kezdve nem hogy zavart,kiesett maga a gondolat a fejemből.Bár ez az én akkori tudatlanságomat tükrözi,de már ha látok máson is egyáltalán nem zavar,sőt:) 23l
2013. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!