Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 kg-ot fogytam, de 2év...

20 kg-ot fogytam, de 2év alatt, és megereszkedett a bőröm. A tokámon ronda a hasamon, és a belső combomon. Hogy tudok ezen segiteni, mütét nélkül? 38 l

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon sehogy. mondjuk annyira nem vágom, hogy hogy tudott annyira megereszkedni, a 20 kiló fogyás nem sok, én 35-öt fogytam, idősebb is vagyok nálad, mégsem vészes sem a hasam, sem a combom, se semmim. Ok, már nem olyan feszes, mint 18 évesen, de nem gáz egyáltalán. És 3 gyereket is szültem.
2013. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anno a plasztikai sebészem világosított fel, hogy kb. 32 éves korig képes visszahúzódni a bőr, utána már csak a szike teszi feszesebbé.
2013. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor jól sejtettem. amúgy valamit húzódik össze, szóval az sem igaz, hogy semmit nem. Mert ha úgy lenne, akkor a térdemig érne a hasam, akkora volt a terhességeknél.
2013. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyermeket én is szültem,5-öt. Szülések után sem voltam tökéletes,de gondoltam,majd idővel rendbejön. Fogyo után,hát!! Borzalmas!!! Ojan öregnek tűnik a nyakam is. Nyáron milessz??? Mindenki látni fogja?? Hiába lettem szép vékony,emiatt 10 évvel öregebnek tünök majd. Én egx vagány fiatalos csaj vagyok!!! Nemakarok még öregnek tünni!!!! Segítsetek!!! Valami hiper szuper házi praktika esetleg??? Kozmetikus????
2013. ápr. 3. 06:33
 5/5 anonim válasza:

Sajnos semmi sem segít....

Én már túl vagyok egy hasplasztikán, de sajna utána híztam 35 kg. Már le ment 30 kg. Szerencsére a hasplasztika miatt nem lóg most annyira a bőröm, de azért egy kicsit látszik...

Nekem tb. alapon volt a hasplasztikám, és ha minden igaz lesz combplasztikám is tb-re.

Sajnos a belső combom is nagyon csúny maradt....

A melleimről már ne is beszéljek..... Majd azt is megcsináltatom, de mivel azt nem állja a tb. A sok fogyás után, így arra gyűjtögetnem kell.

De azt is biztos állami kh. Csináltatom mert ott jóval olcsóbb. Egy cici felvarrás 290e ft.

2013. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!