Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan érné meg rendelni ezek...

Honnan érné meg rendelni ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Illetve vajon melyik termékek használnának a miteszeres bőrömre? Véleményeket/tapasztalatokat írjatok légyszi.köszönöm:-)



2013. ápr. 3. 20:30
 1/8 anonim válasza:
A manna szappan nagyon drága szerintem, és elég rossz véleményeket olvastam róluk krémmánián. Amit én tapasztalatból ajánlok, megbízhatók, gyorsak, kedvesek, és nagyon imádom a termékeiket, az a www.emanufaktura.hu
2013. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, róluk sokat olvastam, de ők elvileg nem szállítanak pick-pack pontra és boltjuk sincs, én pedig kb 1 hetet vagyok itthon havonta.(és akkor se vagyok konkrétan a házban)
2013. ápr. 19. 15:56
 3/8 anonim válasza:
Szerintem azért írj nekik, mert nagyon rugalmasak szoktak lenni, és biztos segítenek, hogy eljusson hozzád a csomag. üdv
2013. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
vedd föl a kapcsolatot a szappanházzal, nekem ki szokták hozni pesten a szappanokat, meg már az árkádban is lehet kapni a termékeiket. én nagyon meg vagyok elégedve :) amúgy meg ha nem pesti vagy, akkor is tudsz tőlük rendelni házhoz szállítással, akkor érdemesebb többet. én karácsonykor szoktam náluk a nagybevásárlást csinálni, 8 szappannal elvagyok egy évig,mert nagyon lassan fogynak
2013. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bogica1 válasza:

1#, azért azt is kellene látni, hogy a krémmánián a trollok igencsak működnek a Mannás tapasztalat nélküli vélemények írásánál.

Érdekes, hogy az eManufaktúrás parfümös szappant jobbnak értékeled a valódi natur szappannál.

2013. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mannás szappanok nagyon jó illatúak, de az én bőrömet nagyon szárították, ezért az aloranaturát használom. Valamivel olcsóbb is. A blueberry-t nem próbáltam, de nagyon jókat írnak róla a bionom.hu-n.
2013. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még annyit, hogy a Tescoban, meg nagyobb áruházakban lehet kapni Yamuna natúrszappanokat is harmadáron, mint az általad felsorolt weblapokon, és nagyon jó szappanok, a krémmánián jókat írnak róluk.
2013. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
@Bogica1: attól mert a Manna nem jelöl meg pl. tartósítószert a termékeiben (érdekes mitől nem romlik meg hosszú hónapokon keresztül, mitől áll el, mitől nem lépnek reakcióba az egyes összetevők egymással), attól még nem teljesen tökéletes natúr, habár annak mutatják. Az emanufaktúra szappanjaiban a "parfum" természetes illóolajokat jelent, csak a krémmánia nem teszi lehetővé a megkülönböztetést (rákérdeztem, mert én sem értettem).:) Yamunáról nem pont jókat olvastam, állítólag elég büdösek és hamar fogy, én még nem próbáltam, de gondolj csak bele, amit 300-400 Ft-ért árulnak egy hipermarket polcán, amiből lejön a polcpénz, a csomagolás, a gyártás, szállítás költsége, alapanyag költség,és még nyereség is van rajta, ott milyen minőségű alapanyagokból állhat a termék? hmmmm....érdekes elgondolkodni ezen is...
2013. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!