Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal ha a...

Mit kezdjek a hajammal ha a festést követően a hajtőnél lévő rész színe eltér a többi rész színétől?

Figyelt kérdés

3 éve festettem be először a hajam, akkor melírozott volt. Aztán mogyoróbarnából fokozatosan sötétbarna lett de nekem a szőke volt az igazi így újra melírt rakattam bele. Az akkori fodrászom nem akarta leszivatni a hajam mivel meglehetősen káros így a melírom színe sötét sárgásra sikeredett de minél többet volt festve annál hamvasabb lett a színe. (emellett hamvasító samponnal is mostam rendszeresen) A mostani fodrászomtól teljes szőkét kértem viszont először egy elég rossz minőségű és sötétebb árnyalatú szőke festéket vittem magammal és mivel elég nagy volt a lenövésem a teteje inkább hasonlított a világos barnához mint a szőkéhez az alja pedig maradt hamvas szőke. A legutóbbi festésnél palette hajfestéket vittem, aranyszőkét de a tövénél még mindig barnás árnyalatú pedig nem hagytam nagy lenövést! Most, hogy elkezdett lefelé nőni lassan 3 színben "pompázik a hajam és fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy egyenletes színe legyen. Nem akarom leszivattatni a hajam mert nagyon vékonyszálú és teljesen tönkretenné. Azt mondta, hogy vihetem a legvilágosabb szőke festéket legközelebb h befogja a tövét is de én nem akarok nagyon-nagyon világos szőkét hanem egy natúr színt szeretnék. Olyan... Britney szőkét. például.

előre is elnézést kérek a hosszú mondókáért de már elég kellemetlen ez a helyzet, olyan igénytelenül fest a hajam és tanácstalan vagyok. mit tegyek?


2009. szept. 20. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne a szakemberre hallgatni, és festék szempontjából is kikérni a tanácsát, mert a hajnak idő és törődés kell, hogy helyreálljon.
2009. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A palette hajfesték nem a legjobb nézz a fodrászkellékesbe egy jobb festéket kérdezd meg az eladót egy jó festék és megoldódika gondod
2009. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézus! Milyen hajhenteshez jársz? Ha szeretnéd, hogy a hajad természetes szőke legyen és végre nem agyon festegetett akkor írj privátban én anyagköltséggel vállalom, hogy helyrehozom neked és nem a semmit sem érő dobozos bolti borzalmakat kenjük a túlpigmentált hajadra, hanem a minőségi profi termékeket. Sajnálom, hogy te mindent megtennél a hajadért, de mégse sikerül úgy felkelned a fodrász székből, hogy mosolyogsz.
2009. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek! :)

nemtudok írni am privátban mert Nálad nem írja ki a privát levél írása ... részt. :(

2009. szept. 28. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Öm..hehe! Most már lehet írni privit...(szőkevagyok-.- :) )
2009. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!