Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek tényleg hatásosak hajkorp...

Ezek tényleg hatásosak hajkorpa ellen?

Figyelt kérdés

Böngészgettem, utána néztem és ezt találtam:

[link]


Ezen belűl is ez van most itthon: "Sózva a legjobb!"

Ez tényleg igaz? És milyen sampont ajánlotok? Probáltam head&shoulders-t de azzal is korpás maradt és most Syoss-t (mostanság reklámozzák) használok. Elején még jo volt nem volt korpás de aztán megint az lett... :( Segitsetek légyszi!


2013. ápr. 4. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kókuszolaj szüntette meg a korpát. Hajmosás előtt legalább 2 órával bemasszírozom a fejbőrbe és kész. Én szilárd sampont használok, azzal mosom meg. Nálam bevált.

Amit a leírtakból tutira nem tennék a hajamra az a szájvíz és a Betadine. A szájvíz alkoholtartalma szerintem csak még korpásabbá tenné a fejet. ( Nem véletlen, hogy ma már más célra árulják, mint eredetileg :D )A fertőtlenítő biztosa jó a korpára, de a jódtartalma beszínezné a hajat. Sót, tengerisót is inkább bőrradírnak használnám. Az almaecet hajöblítőnek tuti jó, arra már próbáltam. A szódabikarbónát talán kipróbálnám.

2013. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, utána nézek ennek a kokuszolajnak. Mit értesz azon, hogy bőrradir? Akkor masszirozzam meg a fejbőröm egy kis sóval vagy ne?:D
2013. ápr. 4. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Bőrradírként úgy használom, hogy kis tusfürdőt összekeverek tengerisóval és jól átdörgölöm vele a testemet. Bár a tengerisó hajra is biztosan jó. Valahol úgy olvastam, hogy volumennövelő. De csak ah az van otthon azt használd. A sima konyhasó nem jó kozmetikai célokra.
2013. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi: nem ah, hanem ha :))
2013. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem csak sima konyhasóm van :(
2013. ápr. 4. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt inkább ne használd erre.
2013. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

de amúgy száraz vagy zsíros korpa??mert nem mindegy.

zsíros korpa esetén nagyon zsíros a haj, és bele van ragadva a korpa.

száraz korpa esetén pedig száraz a fejbőr, viszket, és hull a cucc.

melyik neked??

2013. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, is-is. Eléggé ritkán zsirosodik, csak ha piszkálom. Inkább száraz, mert ha a fésut végig húzom akkor kijönnek és nagyon idegesit :((
2013. ápr. 5. 15:35
 9/9 anonim válasza:
ha száraz korpa, akkor száraz a fejbőröd, ezért érdemes gyegéden hidratálni, olyan samponnal mosni,ami krémes, nem szárít. Van külön Head and shoulders Száraz hajra. asszem kék színű. Én inkább bedörzsölöm olajjal a fejbőröm, hogy ne legyen száraz, erre a legjobb a kókuszolaj, argánolajat tartalmazó termékek!
2013. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!