Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy fogná be a kopott vörös...

Hogy fogná be a kopott vörös hajamat a világosszőke n7-s palette?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
rézvörös/narancssárga.
2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár lehet rózsaszín is belőle tényleg.
2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én anno a vörös hajamra szintén palette szőkítőt kentem fel,már nem tudom pontosan melyiket,de sírva fakadtam...a teteje platinaszőke lett majdnem fehér,kicsit lejjebb csibe sárga,középen narancssárga-rózsaszín (!!) a vége meg maradt vörös. Úgyhogy én mindenképp lebeszélnélek róla. Utána én feketével festettem,de kb. csak a 4. fogta be rendesen,de bizonyos helyeken a mai napig ledobja a feketét annyira kimarta a hajam az a szar...
2013. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a fodrász fogja be rendesen, egyébként esélytelen hogy szép színe legyen
2013. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Serenity-cica ***** válasza:
en egyszer kitaláltam, hogy az elso 2 tincsemet kiszokitem vele. inkabb nem irom le az eredmenyt, de elsirtam magam. inkabb ne tedd!
2013. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,hát nem tudom :)de talán megyek kipróbálom alul befesteni aztán megirom milyen lett az eredmény! :)


nektek is hamar kikopik a vörös szin?

2013. ápr. 5. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kopik ki hamar, szép színe marad. fesd be nyugodtan, majd csinálj egy fotót a csodás répaszínű hajadról
2013. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát kb1 hónap mulva nekem kikopik palette R15-t szokok használni de hamar kimmegy a szine! miért??
2013. ápr. 8. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:
ne palettét használj! :) válassz mást, hátha az jobban tart
2013. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!