Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál ti szoktatok...

Kozmetikusnál ti szoktatok szemöldökszedést és szempillafestést kérni? Mennyire jön ki nektek összesen?

Figyelt kérdés

A SZEMÖLDÖKSZEDÉS GYANTÁVAL TÖRTÉNIK MINDIG?? A SZEMPILLAFESTÉS MENNYIRE TARTÓS ÉS MILYEN, CSÍPI A SZEMET?

köszi.

26Nő



2013. ápr. 5. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szemöldököt szedetek,de mivel a gyantát nem birja a bőröm (semmilyet,iszonyatosan feldagad,viszket),ezért csipesszel szedi.

Ugyanugy 500 Ft,akármivel szedi.


Szempillát egyszer festettem,600Ft volt,de kb 2 hétig tartott,így azt nem csináltatom,inkább kifestem magamnak spirállal.Csipni egyáltalán nem csipett.


Árak megyeszékhelyi árak,sima kis szalonban.Pesten drágább.

2013. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csipesszel is kérni a szedést, de gyantával gyorsabb. A szempillafesték tartóssága kb. 6 hét, nem azért, mert lekopik, hanem addigra kicserélődik a pillaszőr. Kicsit csíphet a festés alatt, de elviselhető. /Persze, úgy tanítják, hogy nem szabad csípnie./ végül a borogatás megnyugtatja a szemet. /Ahol tesznek rá./
2013. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem a szempillámat 1050-ért csinálja a nagynénim aki kozmetikus lehet hogy neked ez drága de nagyon jól megcsinálja és nekem csípett is.(nekem nem kell fizetnem xd) És nekem először leszedik gyantával utána csipesszel igazítanak
2013. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 400,-ért szedi csipesszel a szemöldököm, és kéthetente járok. :) És nem csak középen szedi ki, hanem a teljes szemöldököm rendbe teszi, csinál neki egy enyhe kis íves formát, és vékonyít is rajta, mert különben vastag és bozontos lenne. :) Ja és fiú vagyok, de a lányoknak is ennyiért szedi. :) Szempillafestésről nincs tapasztalatom fiú lévén.
2013. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!