Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szempillaspirálok közül...

Szempillaspirálok közül melyik a legjobb erre a fajta szempillára? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem nagyon hosszú de nagyon egyenes szempilláim vannak és bár használok szempillagöndörítőt nem tudom melyik az a szempillaspirál ami dúsítja és szét is választja rendesen kérlek segítsetek! :)
2013. ápr. 5. 21:36
 1/2 madeowpoppy válasza:
Nekem is hosszú a szempillám és találtam egy nagyon jó fajta szempilla spirált, ami szét választja a szempillát és dúsítja is göndöríti is minden.. : D ez a Mascara Volumizer Bourjois fajta a müllerben tuti lehet kapni, ez két fájisú az első az szét választja a 2. fázis dúsítja.
2013. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem első nem így van. Nekem is volt ilyen vagy hasonló (már nem emlékszem pontosan). Azért van megszámozva hogy mennyire akarsz merész szempillákat. Az 1. kevesebb festéket visz fel és kisebb a keféje is mint a 2. fázisnak. Ha tévedek bocsánatot kérek. :)


Kedves kérdező, nekem ami bejött régebben azok a kétoldalú szempillaspirálok. Az egyik fehér a másik fekete. Meg a dús szempillákat akarsz akkor azt figyeld hogy dús keféje legyen a szempillaspirálnak.


Én amit legutóbb használtam az a : [link] Jó nagy a keféje kényelmesen lehet felvinni a festéket. Hogy még tökéletesebb legyen egy kifogyott szempillaspirál keféjével fésülőm át, de persze ha van konkrétan sz.pilla fésüd az a legjobb.


Rem segítettem

2013. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!