Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tetoválás illik egy...

Milyen tetoválás illik egy álmodozóra?

Figyelt kérdés

Lehet szöveg is akár "dreamer" vagy valami szimbólum ami ehhez kapcsolódik. Ha kapok egy két jó tippet megköszönöm:)

21/F


2013. ápr. 6. 00:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezek a madárkák is elég csajosak, ha már az unikornist annak találod...

Esetleg egy álomfogó, vagy valami, bár én az ilyen "álmodozós" tetkókat nem szeretem. Full sablon mindegyik, és nem bírom az olyan embereket, akik azért tetováltatnak, mert divat, de azért a sima ribancrendszám vagy hungarista idézetek helyett próbálnak kicsit személyesebbet varratni magukra, amikből lesznek az álmodozós, madaras, tollpihés, kutyafüves meg álomfogós meg sablonfeliratos uncsi tetkók.

2013. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ha feliratot csináltatsz, és nem akarsz úgy kinézni, mint valami elb.szott könyvnyomdás, aki beesett a tintapatron alá az utolsó oldal alatt, akkor nem ilyen nyomtatott, gépi betűkkel csináltatod, hanem megkéred a művészt, hogy szabad kézzel rajzolja neked a betűket.
2013. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Engem hidegen hagy, hogy ki mit gondol a tetoválásomról. Az sem érdekel, hogy van-e már másnak, az sem hogy nem. Az én testem, én rám ez a szó az ami a legjobban illik, egyfolytában csak álmodozom. Régóta szeretnék tetoválást mert nagyon tetszik, és nem azért, hogy másnak mutogassam:)
2013. ápr. 6. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!