Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha a hajam ledobja...

Madeowpoppy kérdése:

Mit tegyek ha a hajam ledobja 1 hajmosás után a festéket? .

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem sötétbarna, de feketéről szivattam le, hogy be tudjam festeni pirosra illetva nagyon világos vörösre. A Gond az az, hogy egy hajmosás után ledobja a színét és ombrés hatást érek el vele hogy felül piros alul meg ilyen narancssárgás szőke.. akár milyen mérkájú festéket vettem mindet ledobta, amikor fodrászhoz mentem és ő festette be akkor egy sötétebb vöröset kent fel, de azt is ledobta igaz 3 hajmosás után és az lenne a kérdésem hogy milyen színűre fessem be vagy mit csináljak, hogy ne dobja le a festéket??

#hajfestés #hajfestéket ledobja
2013. ápr. 6. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A vöröset MINDENKÉPPEN le fogja dobni a hajad, mert az ilyen szín. Én is sok évig voltam vörös, vöröses barna, mahagóni, de 1-2 hét után mosogatólészínű hajat kaptam. Úgyhogy most át is tértem a hennára, pont emiatt, mert ugyan az is kopik vmennyire, de bármikor befesthetem, nem kell kivárnom a 2 hónapot (nekem muszáj volt, mert mindenféle festék nagyon roncsolta a hajam) és még ápol is.
2013. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám hogy nagyon hamar ledobta a vörös színt.1-2 hajmosáig bírta.Most a barnával próbálkozom, de vmiért az sem tart sokáig.tudna valaki ajánlani egy tartós kímélő hajfestéket ami nem henna mert már vegyileg kezelve van a hajam(hajradír stb)
2013. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

2. válaszoló: az nem is baj, hogy vegyileg kezelve van a hajad, az enyém is volt, mikor áttértem a hennára. Elvileg vannak ilyen szabályok, hogy minimum 3 hónapot kell várni, a vegyi és hennás festés között (valahol azt is olvastam, hogy egyáltalán nem szabad festett hajra hennát kenni), de én 2 hónap után szépen rámentem és semmi baja nem lett a hajamnak. Csináltam 2 db tincstesztet persze, abból már lehet látni, hogy fogja e bírni a festett rész a hennát. Persze nem rábeszélni akarlak, csak írom, hogy ezek a nagyon kommersz szabályok sem 100 %-ig kötelezőek :)

Más tippem sajnos nincs, én egyedül csak a hennát ismerem, de bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan és szívesen segítek!

2013. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!