Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyen (oldal) frufrum?

Legyen (oldal) frufrum?

Figyelt kérdés

Hosszú, hátközépig érő barna, dús, eredetileg hullámos hajam van. Beválljam a frufrut? Szívalakú az arcformám.

Szeretnék újítani, de egy frufru mennyire macerás? Tippeket légyszii :)


2013. ápr. 6. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2013. ápr. 6. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyiból macerás, hogy amíg a hajad többi része nő 1-2 centit nem zavar, sőt örülsz neki, frufrunál zavaró, mert ha nő 1 centit már nem úgy áll, esetleg zavar a látásban (ami hosszútávon látásromláshoz vezethet!).

Ezt viszont könnyedén ki lehet küszöbölni, mert a frufrut magadnak is meg tudod igazítani otthon, vagy egy barátnőd/tesód/anyud. Én is magamnak igazítom meg, vagy megkérem anyumat. :)


Nem tudom, milyen gyakran mosod a hajad, de nekem néha még az jelent problémát, hogy a frufrum gyorsabban zsírosodik, mint a hajam többi része. De ezt is könnyű orvosolni, hiszen reggel gyorsan bevizezem, ha zsíros nagyon egy pici samponos vízzel átmosom, kiöblítem a csap fölött és megszárítom. Az egész 3 perc, mégis frissen mosott hatása van a hajamnak.


Én egyébként bevállalnám a helyedben, szerintem jó dolog a frufru. :)

2013. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nagyon hasznosakat írtál!! :)

Viszont sajnos nem mertem/tudtam bevállalni a frufrut, mert a hajamból sokat kellett vágni. :( Nagyon el volt töredezve, így a hátközépig érő hajamból rögtön mellig érő lett, így már nem akartam. A frufrut a nagyon hosszú hajamhoz képzeltem el.. Úgyhogy várok most vele, szerintem nyárra semmiképp nem lesz, de ősszel bevállalom. :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!