Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam túl dús és könnyen...

A hajam túl dús és könnyen szálkásodik. Mit csináljak? (A többi lejjebb található. )

Figyelt kérdés
A hajam önmagában, nagyon szép, hosszú és természetes. Viszont az utóbbi időben nagyon dús lett és kissé rakoncátlan. Emiatt pedig könnyen szálkásodik, holott nem vasalom vagy göndörítem, meg semmi ilyesmit. Milyen praktikát alkalmazzak, hogy ne legyen ilyen? Vágatni nem igazán szeretném, max a végéből. Már mindenféle sampont és hajpakolást kipróbáltam, de nem igazán segített. Mit csináljak?

2013. ápr. 6. 21:30
 1/4 anonim válasza:
nekem bejött az avon egyik öblítést nem igénylő hajpakolása a neve: advance techniques, daily shine
2013. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, ahogy írtad a végéből nyugodtan vágathatsz, nekem derékig érő többnyire dús, vastagszálú hajam van és akkor szokott kócolódni nehezen kezelhetővé válni amikor kezdett töredezni. Annyira az ilyen öblítést nem igénylő balzsamok nem jók, nekem bezsírosodott tőle a hajam. de ez az én tapasztalatom és véleményem. Ha nem hajlamos a zsírosodásra, minden félképpen olajos sampont/balzsamot/pakolást ajánlom. A pantennek van egy jó fajtája van benne hajvég ápoló olaj és nagyon szépen rendbe rakja a hajamat.

[link]


Ezt használom és nekem jó. Néha a head & shoulders almásat az illata miatt de az is jó. Ezt a kettőt váltogatom és mindig jó a hajam.

2013. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy tipp: Készíts olívás-mézes pakolást. A hajadnak megfelelő mennyiségben keverj össze mézet és olívaolajat, tehetsz hozzá egy tojássárgáját is. Vidd fel a hajadra, és hagyd rajta legalább húsz percig, vagy dunsztold be.

Én ezt sima olivaolajjal próbáltam ki, és nagyon szép lett tőle a hajam. :)

Mindemelett a balzsamot 10-15 percig hagyd rajta a hajadon, és csak utána öblítsd le.

Én Pantene balzsamot használok ( [link] és nekem nagyon bevált. Szerintem te is nézz körül a Pantene termékek között, igaz hogy nem a legolcsóbb márka, de sokáig kitartanak a termékek, és tényleg jók. :)

2013. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezeket megpróbálom! :)
2013. ápr. 8. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!