Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használjátok, szeretitek a BB...

Használjátok, szeretitek a BB krémet?

Figyelt kérdés

Gondolkodom azon, hogy beruházok egyre, de igazán nem tudom, mi is ez. Szóval színezett arckrém, alapozó, vagy mi ez?

Pontosan mire való?



2013. ápr. 6. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam többel is nem igazán váltak be..

Nekem T vonalban zsíros a bőröm,többi helyen meg hajlamos pattanásokra azért.

Garnier volt a legrosszabb az foltokba kopott le szörnyű volt és semmit nem fedett.

Aztán Helia D a középmezőnyt vezette nálam,jól fedett azért ,de hófehérke lettem a legvilágosabbtól és kukacosodott.

Nivea említésre se méltó,olyan természetellenes narancs színt hogy lehet produkálni,0 fedés..

Loreal volt a legjobb,de sajnos csak mintám volt belőle,meg hát nagyon húzós az ára.


Összeségében ha kevés fedés elég neked,tehát nincsenek bőrhibáid csak egyenleten bőrfelszín,vagy egy kis szín kell arra jó akkor felesleges az alapozó,de fedést ne várj ezektől nagyon..

Én maradok alapozónál kevesebb macera van vele.

2013. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok félét próbáltam, koreait is, de nem vagyok oda egyikért sem. Nekem magában kevés. Mindig alá kell hidratálnom, pedig nem száraz a bőröm. A fedésük is kevés magában. Szóval semmit nem helyettesít, sokkal jobb ha külön hidratálok és alapozok.
2013. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Missha márkájú van, azt mondják ez a néhány eredeti között van (pl. a Garnier csak másolat). Én nagyon szeretem, sokkal könnyebb, mint egy alapozó, mivel nem elfed, hanem belülről fejti ki a hatását. Nekem egyenetlen volt a bőrszínem, ezt a bb krém teljesen megszünteti. Szerintem érdemes rá beruházni, én azóta nem használok alapozót egyáltalán.
2013. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak a Helia-D-t tudtam kipróbálni, mert én Hófehérke vagyok, így az összes többi sötét. Sokan írták a neten, hogy ebből a világosabb nagyon hullaszínű, úgyhogy kipróbáltam. Hááát, nekem még ez is lehetne talán egy fél árnyalattal világosabb, de azért jól passzol, jobban, mint bármelyik alapozó. Ez nagy piros pont. A fedése annyira nem rossz, kiegyenlíti bőrt, de kell mellé korrektor a bőrhibákra. Amit egyszerűen utálok benne, az a felvitele. Nagyon nehéz szépen felvinni, mert ha azonnal nem dolgozod el, akkor kukacosodik, és lejön az egész. A pórusokba is könnyen beleül már felvitelnél. Nekem kombinált bőröm van, és zsírosodásra egész jó. Nem teljesen matt miután felviszem, úgyhogy T zónába egy kis átlátszó púdert szoktam rátenni.

Igazából én inkább gyengébb fedésű alapozóként tartom számon, ami nem olyan rossz a bőrnek, mint egy tényleges alapozó.

2013. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Garniert és a Catrice-t próbáltam eddig, a Garnier nem igazán váltotta be a kívánt hatást, pár óra elmúltával már semmi nem látszott az arcomon. A Catrice-t viszont imádom! Reggel felkenem, és még este is szép egyenletes tőle az arcom, jól hidratál, és ami nagy előnye, hogy 30-as fényvédőt tartalmaz.
2013. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én imádom főleg a garnier zsiros bőrre való bb krémjét

ez szinezett arckrém, ami kíméletes

2013. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az Eveline cosmetics bb krémjét használom. Alá kell hidratálni, de nekem jó fedést biztosít,és tutira a helyén marad.

+egy jó pont, nem tesztelték állatokon, ami nálam szempont bármilyen terméket is választok :)

2013. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem hajlamos a kiszáradásra az arcbőröm, de kissé zsíros is.


Gondolkozok még a Vichy-n is.

2013. ápr. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!