Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok gond van ezzel a...

Nagyon sok gond van ezzel a hajjal?

Figyelt kérdés
Fenekem tetejéig érő mézszőke hajam van. Viszonylag vékony szálú de erős nagyon. Olyan hajat szeretnék ami fül fölé felnyírt, máshol hosszú. Nem akarok durvát csak valami szépet! Ez a stílusom! Imádom a klasszikusokat a modern cuccokkal ötvözni és míg a hosszú haj szép nőies, akkor a rövid még mindig szokatlan és kicsit lázadó vagy hogy is mondjam! Szóval magyon tetszik! De sok gond van vele? Nem néz ki hülyén ha összefogom a hajam? Hogyan nyírhatom vissza ezt a részt ha már túl "hosszú" ? És ha megunom és mégis megnöveszteném akkor hogy lehet úgy hogy emberien nézzen ki és ne úgy mintha egy fűnyíró kapta volna el a fejem :D ?

2013. ápr. 7. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyanra gondolsz ami ki van borotválva? A többi része hosszú? Hát egy nem egyedi, ez most divathóbort.
2013. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hát én nem tudom de ez a te döntésed... de én nem borotválnám le...
2013. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hm... Mostanaban hirtelen mindenki ilyen stilusu lett... -.-
2013. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én még sosem láttam itthon ilyet... Külföldön igen vagy talán egyszer de annak is fekete volt a haja. Én nem emósat csak valami egyedit szeretnék. Anya azt mondja jól állna de én azért ebben nem vagyok biztos :)
2013. ápr. 7. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
pedig nagyon sokan vannak itthon is, híres emberek is pl: Hien!!
2013. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyre többen hordanak ilyet, nem csak sztárok! De állj be a sorba, tömegcikk.
2013. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
😧Érdekes... Nemtudom hát valami egyedit akartam. De visszatérve a kérdéshez várom a válaszokat
2013. ápr. 7. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm úgy csinálta, hogy a "felnyírt" oldalon a legfelső réteget nem borotválta le, és azt a réteget átfésüli a másik oldalra.. Ha unja a borotvált frizut akkor pedig visszafésüli arra az oldalra ahol van a borotvált rész is és úgy néz ki, mintha érintetlen lenne a haja.. Sokan ezt a módszert használják arra is, hogy visszanövesszék a hajukat.. Viszont én elég sok ilyen embert ismerek, most nagyon felkapták.. De ez relatív dolog, hogy mi és mikor egyedi..:)
2013. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Várom a további válaszokat! :)
2013. ápr. 7. 23:29
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki biztos jól állna és én mint fiú bátran mondom hogy mi szeretjük az ilyen extrémebb hajviseleteket. izgalmas tud lenni hogy néhol tüsi vagy épp kopasz máshol pedig gyönyörű szép hosszú a haj. :)
2013. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!