Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor vagy gyanta? Melyik...

Epilátor vagy gyanta? Melyik a jobb? Meddig tart a szőrtelen hatás?

Figyelt kérdés

18 vagyok és átgondolva elég buta :D eddig csak borotvát használtam,bár nem nagy gyakorisággal volt rá szükségem,de a lábamon eléggé megerősödött a szőr.Az epilátor tetszik igy elsőre jobban,de tapasztalt véleményekre volnék kíváncsi.

Melyikből melyik márkát vagy típust ajánlanátok jobban?



2013. ápr. 7. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd én is először borotváltam, de nem tetszett. Aztán elmentem gyantára (rengeteg benőtt szőröm lett), utána vettem epilátort ( kissé körülményes, időigényes, de nem kell addig megvárni míg újra megnő a szőr legalább fél cm-re hisz kisebbeket s kiszed. De nekem nem olyan tartós, ráadásul nem egyszerre nő vissza, így hetente 2X kell epilálnom. ) Viszont mégis az epilálásnál maradnék, mert csak kevés szőr nő be, és nem sebesedik ki a lábam mint a gyanta után. Az én véleményem kevés tapasztalat után: epilátor, előtte hintőporral szórd le a lábad ( BABA hintőpor a legjobb), epilálás, benőtt szőr esetén ( steril tűvel kipiszkálod, de a rendszeres radírozás sokat segít.)Epilálás után vagy körömvirág krém, vagy BABA hintőpor. Eddig a körömvirág vált be nekem, pár hete viszont nem hatott így epilálás után is behintőporoztam a lábam, és sokkal szebb utána. Én BRAUN Silket használok, 7000 Ft körül volt, de vegyél túl drágát, hidd el nem érdemes.


Ui: Ha epilálás előtt azért kozmetikussal egyszer legyantázod a lábad, az epilátor nem fog annyira fájni első alkalommal.


Remélem, hogy segítettem! Sok sikert!

2013. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, NE vegyél tl drágát, kimaradt egy NE!
2013. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Örülök,h az epilátort részesítettem előnyben,akkor azt fogok venni nem sokára :)

2013. ápr. 7. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kezemet epilátorozom,szeretem,alig látni ha nő a szőr.Lábamat is epilátoroztam,de nem birta a bőröm-csúnya volt utána.Kezemre testápolót teszek utána.
2013. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellentétét tudom mondani mint az első. Az epilátor hosszadalmasan tépkedi a szőrt és szőrbenövéseket is okoz, ronda pöttyös, sebes utána a láb. Na meg ugye nem tép ki minden szőrt, szóval mindig utána kell gyantázni vagy borotválni, tiszta időpocsékolás. És az apróbb szőrszálakat sem szedi ki, meg kell várni hogy megnőjön jó pár mm-re.


Cukorpasztát használok mostanában, kiszed minden szőrt, nagyon gyors és olcsó, könnyű megoldás. A legapróbb szőrszálakat is simán kiszedi. Érzékeny bőrre is használható, mert csak cukor+vízből áll. Nem okoz szőrbenövést sem.

2013. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!