Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kéz ápolása házilag? Van vmi...

Kéz ápolása házilag? Van vmi jó praktikád?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd,hogy puha legyen,kend be minden este mézzel,napközben pedig sokszor kend kézkrémmel,és,hogy ne száradjon ki,minden kézmosás után töröld teljesen szárazra.
2013. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor az arcomat radírozom, a végén a kezemen maradt radírral átdörzsölöm a kezemet is, mint amikor kezet mosok. Így szépen eltávolítom az elhalt hámsejteket, már ettől sokkal puhább lesz a kezem. Arc- és testradírnak általában méz és cukor keverékét használok, ez nagyon bevált, és a méz ápolja is a bőrömet. Szóval, ha van időm, akkor pár percig ezt a maszlagot rajta is hagyom a kezemen - bár amíg az arcomat radírozom (2-3 perc) is sokat ér. Utána megmosom a kezem hideg vízzel és hidratálom.


Kézkrémek közül a kedvencem a fancy kéz és testápolókréme. Tégelyes, pennyben lehet venni, nem drága, de nekem ez vált be a legjobban. Annyira puha és ápolt tőle a kezem, hogy szokták kérdezni, mivel kenem. :)

Házi módszerek közül az olívaolajat tudom ajánlani. Pár csepp olajat bemasszírozol a kezedbe mondjuk filmezés közbe és rajtahagyod, amíg csak tudod. Az olívaolaj nagyon jól táplálja a bőrt.

2013. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kókuszolajjal kenegetem. Nagyon jól hidratálja a száraz kezemet.

Kipróbálhatod azt is, hogy éjjelre jól betestápolózod vagy olajozod a kezed és kesztyűt húzol rá. Reggelre nagyon jó puha lesz.

2013. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!