Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajbalzsam jött be...

Melyik hajbalzsam jött be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

dm terméken (Balea) gondolkozok,szeretném kipróbálni,arról tapasztalat?

hosszu,göndör-hullámos,erős szál s sűrű hajam van



2013. ápr. 10. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Wella Repair a kedvencem, semmire sem cserélném le. A Balea sem rossz, de annyira nagyon nem teszik könnyen fésülhetővé a hajam. Az enyém is olyan típusú, mint a tiéd.
2013. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem balea argánolajos balzsamom van, én szeretem, könnyű eloszlatni, puha tapintású lesz tőle a hajam, és fincsi kókusz illata van, amit sokáig lehet érezni :)
2013. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Alverde amarántos balzsamot használok, szintén DM-es. Nagyon elégedett vagyok vele, már a többedik flakont használom, és nem akarom megunni :D
2013. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem most Balea van, de megbántam, hogy megvettem. Nem táplál eléggé.

A kedvencem nekem is az Alverde amarántos balzsamja. Alig várom, hogy elfogyjon a Balea és hogy újravegyem az amarántosat.

2013. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Garnier Ultr Doux Provence sárgabarackos és mandulás hajbalzsamom van. A legeslegjobb hajbalzsam, amit valaha használtam! Isteni illat, isteni hatás :) És nem is drága. Baleás hajbalzsamom még nem volt, de megnéztem a krémmániát, és az ottani vélemények alapján a Baleától az Oil Repair, a Best age és a fügés gyöngykivonatos tűnik a legjobb választásnak.
2013. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 10. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!