Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 hónap alatt lesz ekkora a...

2 hónap alatt lesz ekkora a hajam?

Figyelt kérdés

sziasztok. a hajam ennél kicsit rövidebb:


[link]


Ballagásom június 15.-én lesz. Szeretném, ha eddig érne körülbelül: [link]


Lehetséges ez? Vagy kb. mekkora lesz júniusban? Mostanában ráálltam a vasalásra, de azzal a lendülettel a héttől abba is hagytam! Remélem tudtok segíteni, hajegyenesítő balzsamot használok! :)


2013. ápr. 10. 20:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, a második linknek ugyanazt küldtem el! Igazából ez lenne amekkorát szeretnék: [link]
2013. ápr. 10. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ennyit nem fog nőni. Olyan 3-4 cm fog nőni.
2013. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyit biztos nem fog nőni..
2013. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nem valami extra gyorsan növő hajad van (bár ennyire képtelenség), akkor sajnos nem. :(
2013. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2 cm-t nő a haj.
2013. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A haj naponta 0,3-0,5 mm-t nő, de a növekedést betegségek, és tápanyaghiány lassíthatja. Lassíthatja a külső káros hatások is mint pl: hajfestés, hajlakk, hajszárító, hajvasaló vagy göndörítő.. Szóval kizárt hogy 2 hónap alatt ennyit nőjön a hajad..
2013. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kizárt, kb. 10 centi a különbség.
2013. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Júniusra kb akkora lesz, mint az első képen vagy egy minimálisan hosszabb. Max 5-6 centit fog júniusig nőni a hajad.
2013. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem! Nagyon szépen köszi mindenkinek. :) És nem tudjátok esetleg mikorra számíthatok ekkorára? :) Most a vállam alatt van kb. 2 cm-rel.
2013. ápr. 23. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!