Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajradir segitene hogy szőke...

Hajradir segitene hogy szőke legyek junius közepére?

Figyelt kérdés
na eredetileg sötétbarna hajam van 4x volt festve feketére de december 15.e óta nem volt festve, és majd 6-7cmes lenövésem van persze mindd ricinusolajjal nött ennyit. és hát eléggé ki van kopva mert már sötétbarna a hajam és eléggé gusztustalanul néz ki h a fru frum teljesen le van nölve a többi hajam meg nem csak a fülemig. ha rábizom fodrászra és hajradirozna,akkkor lenne eséyem hogy szőke legyek?

2013. ápr. 11. 19:08
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és már 3x is ugy mostam a hajam,hogy citromnak a levét kifacsartam és belekevertem a samponba .és lejött valamennyi festék.
2013. ápr. 11. 19:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami tuti leszívja az a hidrogén. A 6%-os nem ANNYIRA káros.. De megfelelő ápolás mellett nem fogja tönkretenni a hajat. Nekem 1 évig volt minden hónapban (legalább) 1x leszivatva, és szép egészséges volt a hajam, csak az utána lévő vasalástól ment tönkre. A hajradírról nem tudok sok mindent, de én amikor szőke hajfestékkel próbáltam kivilágosítani a (feketéből kikopott) vöröst, akkor az elméletileg erős hajfesték nem ért semmit.. De egy próbát megérhet a hajradír.. Sokat nem ártasz vele..
2013. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!