Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ez? Mellem alatt és...

Mi lehet ez? Mellem alatt és a nyakamon ilyen barna foltok vannak és viszket is de ha megvakarom akkor piros lesz és fáj már.! Az bőrgyógyász aztmondja hogy pigmenhiány, de ez baromság mert nem az! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szakember válaszában - aki egyébként látta a foltjaidat- nem bízol, akkor mi látatlanban hogy mondjunk véleményt. Szerintem tedd azt, amit az orvos javasolt.
2013. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bőrradirral vagy csak simán szappannal próbáld meg lesikálni
2013. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szoli vagy önbarnito krèm miatt rakódott le kosz
2013. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez tényleg pigmenthiány, nekem is van. kend be krémmel, elmúlik.
2013. ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha pigmenthiány, akkor épp világosabbnak kéne lennie, mint a bőröd többi részének, mert a pigment (melanin) adja a bőröd színét. Lehet hiper pigmentáltság, tejeskávé jellegű folt, ami pl nekem is van, de az enyém nem viszket és évek óta ott van, úgyhogy szerintem nálad nem ez a megoldás. Lehetne májfolt is éppenséggel, de annak sincsenek ilyen tünetei, hogy viszketés. Nem tudom milyen bőrdokit kerestél fel, de ha SZTK-ban voltál, akkor inkább menj magánhoz, mert az valóban foglalkozni fog vele, SZTK-ban ilyenekkel nem szoktak törődni (tapasztalat). Én is magánhoz mentem, ő részletesen megvizsgált, számba vette a lehetőségeket, elmondta, hogy mit javasol és azt is, hogy sajnos az én foltommal nem lehet semmit sem csinálni. Korábban, mikor SZTK-ban voltam ezzel, akkor megnézte, rámondta, hogy májfolt és hogy a májammal van bajom, kúráljam ki. És kész. Nem májfolt volt.
2013. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állítólag Ősanyáink minden bőr-bántalmat pisivel kezeltek!

Amikor pisilni kellett, akkor felfogták egy edénybe, és azzal kezelték a keléseket, a pörsenéseket és a bőr egyéb hibáit!

Én sem hittem volna, de volt egy igen ocsmány kelés-szerűség a mellem alatt. Kétszer kitisztították orvosilag, de mindig visszajött, fájt, viszketett.

Amikor a Nagyinál voltam a múlt nyáron szünetelni, akkor dumált meg - amiről meg voltam győződve hogy hülyeség!

De nagyon szeretem a Nagyit, hát a kedvéért csináltam - pedig még undorodtam is... Két hét után semmi sem volt, úgyhogy abba akartam hagyni!

A Nagyi kisírta, hogy még legalább egy hetet adjak neki - adtam...

És el kezdett visszahúzódni - ma a nyoma sincs, azt sem tudom hogy mi volt, de nem is érdekel: nem viszket, nem fáj, a bőrömön semmi nyoma - és én jobban imádom a Nagyit mint bárki az életben...

2013. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!