Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen szőke hajam van (link)...

Ilyen szőke hajam van (link) de fejtetőn be szeretném festeni 'ombre'-re (link). Milyen festékkel vagy hogyan? :S

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. ápr. 13. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
az első képen nem ombre van. Az ombre színát mentetet jelent és nem fejtetőn szokás festeni, hanem a haj alját. Ha fejtetőn festenéd látszana a lenövés, ez ilyen fuck logic. Ne fesd magadnak, nagyon el lehet rontani, inkább menj fodrászhoz.
2013. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fodrász...

Na ezt sem mondtam még:D Mindig magamnak festek otthon mindent. De az ombre elég speciális és nagyon csúnya ha elrontod, vagy egyszerűen csak túl "egyenes" lesz nem átmenetes..

És egy kis megjegyzés:

Nagyon el van törve a hajad, szálkás:( Szerintem inkább hozasd rendbe, fesd be pár árnyalattal sötétebbre, és kondícionáld pár hónapig... ehhez nem kell fodrász és egészségesen a legszebb a haj:)

2013. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első: az ombre általban sötét (barna, fekete) haj esetén világos végeket, szőkés haj esetén pedig mégszőkébb végeket jelent ugyebár...ezért én a fejtetőmön kellene befestenem a hajamat, mivel hófehér hajvégeket azért nem szeretnék...

Amit linkeltem, az ombre, szőke ombre.

És ugye arra lennék kíváncsi, hogy milyen festékkel csinálhatnám meg az én fejtetőmet ilyenre, mint a képen a nőnek. :)


Második: én is mindig magamnak festem, vágom stb :)), ezért gondoltam, hogy ezt is meg tudom csinálni magamnak (nem egyszer cs.szték el a hajamat fodrászatban, sajnos).

Amúgy nem töredezett végű a hajam, nem tudom miért látszik úgy, száraz, az biztos, de abszolút nincs megtörve. Kb. havonta vágok belőle.

Lehet azért tűnik úgy, mert még csak kivasalva sincs a képen, csak ahogy megmostam és megszáradt, úgy van.


Milyen festékkel csinálhatnék olyan sötétszőkét? :S

2013. ápr. 13. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen az lehet h mert nincs kivasalva:D akkor is szokott szálas lenni főleg felül. össze-vissza.

A white hair szalonban csinálnak nagyon szép ombrét elvileg. kérdés mennyiért:/ Egyébként azt jól írta az első hogy az alját szokták befesteni szőkére, és nem a tetejét barnára (legalábbis én így tudom), és ha pl otthon próbálnád lehet tényleg nem lenne jó mert megint le kéne szívnod a barnát:/ Szerintem fesd világosabb mézszőkére és várj pár hónapot, esetleg fesd be világosbarnára és úgy várj pár hónapot, és akkor már csak le kell szívni az alját

2013. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én néztem videókat meg olvastam a neten hogy hogyan kell és mindenhol azt láttam, hogy ha alapból szőke a hajad, akkor vagy vársz, hogy kinőjön a saját hajad (és akkor ombre lesz ugye), vagy ráfestesz felül picit sötétebb színt és akkor is ombre lesz. Mert szerintem sokkal jobban megterhelné a hajamat ha először az egészet befesteném sötétebbre, majd leszívatnám az alját, mintha csak felül festem be. :S De azt nem tudom milyen festékkel lesz ilyen enyhén sötét.. Vagy növesszem ki a sajátomat?? :S

Sajnos nem magyarországi vagyok, ezért nem tudok elmenni a szalonba amit ajánlottál.. de köszi mindenképp. :)

2013. ápr. 13. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg befesteni sötétebbel úgy, hogy a hajvégeket kihagyod. A két szín közti átmenetre kell most is nagyon figyelni, úgy kend, hogy ne legyen határozott a vonal.
2013. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!