Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasolnátok a hajamra?...

Mit javasolnátok a hajamra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fekete színezővel szoktam havonta festeni. Igaz rég volt már vágva a végéből, most lassan már derékig ér, max 5-6 centit vagyok hajlandó vágatni a végéből, mert szerencsére nem törik.

Az a bajom, hogy nincs volumene, fénytelen, hamar zsírosodó, és egyáltalán nem sima. Ha hajat mosok érintésre tök olyan, mintha meg se mostam volna, ráadásul össze-vissza áll. Pakolásokat nem használok, jelenleg a Fructis-nak a zsíros hajra való volumen samponját és balzsamát használom, de alig van eredménye.



2013. ápr. 13. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem zsíros hajra a naturland kénes sampont vált be. Ezenkívül még a bánfit tudom ajánlani, én most használom hajnövesztés céljából és nagyon szeretem. Most nem zsírosodik annyira gyorsan a hajam, de ezzel 1-1 nappal ki tudom tolni a hajmosást. Ez mondjuk szárítja a hajat, ezért mindenképpen kell ápolni mellette. Viszont egészségesebb, dúsabb tőle a hajam.


Fénytelen, fakó, száraz hajra mindenképpen ajánlok pakolást. Nekem a két kedvencem a kallos latte és a kallos placenta pakolás. Ezek nagyon jól ápolják a hajam, olyan kis pihe-puha, selymes tőle a hajam és olcsó is. Fodrászkellékesben, eurós boltokban lehet kapni az 1 literes kiszerelés 700 Ft körül van.

2013. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!