Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudtam kimosni a...

Miért nem tudtam kimosni a ricinusolajakat a hajamból rendesen?

Figyelt kérdés

Gliss Kur samponnal megmostam 2x utána meg balzsamoztam de nem jött ki rendesen:/ olyan mintha zsíros lenne a hajam.

mit csináljak? nem szeretném abbahagyni a ricinus használatát , mert nagyon szép lett tőle a hajam



2013. ápr. 13. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én amikor próbáltam a ricinusolajat úgy csináltam, hogy először csak bő, meleg vízzel jól kimostam a hajam és egy picit átnyomkodtam. Aztán engedtem rá még egy kis vizet, majd samponnal jól átmostam a hajam és kiöblítettem. Utána ismét megmostam nagyon alaposan a hajamat samponnal. Én Baba sampont használtam, nekem azzal 2 mosásra teljesen kijött a ricinusolaj.


Nem tudom, mikor mostad meg a hajad, hogy megszáradt-e teljesen, mert nekem pl. amíg nem száradt meg teljesen a hajam kicsit olajos érzetet keltett és én is azt hittem, hogy nem mostam ki rendesen, de mire megszáradt a hajam, nyoma sem volt a zsíros, olajos érzetnek.

2013. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mostad ki alaposan, nekem még Alverde és babasamponnal is kijött. Én is hasonlóan csinálom, mint az első válaszoló, tehát előbb egy alapos öblítés, utána sampont eloszlatom az egész hajon és MINDENHOL alaposan átmosom, tehát tarkótól homlokig. Természetesen nem fekszem bele a kádba, hanem belehajolok. Nem tudom elképzelni mit lehet ezen elrontani, hacsak tényleg nem azt, hogy belefeküdtél a kádba....
2013. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zsíros hajra való samponnal próbáld meg, hátha.
2013. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy picit rajta hagyod a sampont, 1-2 percig. Utána alaposan masszírozd körbe a hajas fejbőrt mindenhol. Nekem mindig lejött két mosással.
2013. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gliss kur alapból egy olajos sampon! :) azzal nem fog menni, próbáld más samponnal !
2013. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!