Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így nem fog töredezni a hajvégem?

Így nem fog töredezni a hajvégem?

Figyelt kérdés

Nos, levágattam 5 centit a hajamból, mert el volt töredezve, szeretném ha nem történne meg megint. Lényeg: Nem vasalom, heti 3x mosok hajat így: (heti 1x) kókuszolajos hajpakolás 2-3 órára hagyom rajta. Garnier Fructis (piros) samponnal megmosom, majd száraz, sérült hajra való hajpakolást rakok rá, rajta hagyom 30 percig (2 azaz kettő percet ír, de semmit nem hatott eddig ezért kipróbálom, hogy tovább hagyom rajta) ezután vaddisznósötre kefével kifésülöm, a hajvégekre pici kókuszolaj és hagyom megszáradni. Szerintetek ér ez valamit, vagy semmi értelme ennek a cécónak?

Válaszokat előre is köszi :)



2013. ápr. 14. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi cécónak szerintem nincs értelme, időnként úgyis kell vágatni pár centit a haj végéből, hogy szép egészséges legyen.
2013. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel tisztában vagyok, de nem mindegy, hogy havi 2 centit kell vagy félévente 2-3 centit.
2013. ápr. 14. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A kókuszolaj rendkívül jó a hajnak, nekem is ajánlotta fordászom, balzsam helyett használtam, viszont nekem nagyon zsírosodott tőle. Inkább a hajtöveket, meg a végeket is ricinusolajjal próbáld meg ápolni. Egy tálba 2 ek. ricinusolaj, hozzá 2 ek. olívaolaj, meglangyosítod, és mehet rá a fejedre. Rá fólia, meg egy szemeteszsák és vagy 3-4 órát hagy legyen rajta. Nekem nagyon bevált. Meg én még valami vitamint javasolnék. Revalidot nem igazán, inkább JutaVites vagy DM (Das gesunde valami ilyesmivel kezdődik a neve) hajvitamint.
2013. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :)
2013. ápr. 15. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!