Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, hogy már 2 nap...

Az normális, hogy már 2 nap múlva nőni kezdett a szőr, gyantázás után?

Figyelt kérdés

Először voltam, és azt hittem, h legalább 2 hétig nem kell vele bajlódnom... Az a baj, h még nem kopott ki a szőr, vagy rosszul csinálta a kozmetikus (én elegendő hosszúságúra hagytam, és mikor megcsinálta, teljesen sima volt...) ?

Ha még elmegyek párszor, akkor hosszabb ideig fogja bírni?


2013. ápr. 14. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát őőő nem tudom, hogy normális e vagy sem, nekem úgy másfél 7 után kezd látszani, hogy valami nő ki, de akkor még viszonylag sima. 2 éve járok gyantáztatni, mindig másfél hétig bírta csak ki, annyi, hogy egyértelműen kopott, ritkult a szőr.
2013. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő. Kinek milyen gyors a növekedése. Pont úgy mint a hajnál. Van akinek havi 1cm-t nő, e van akinek 5-öt. Nekem kb 4-5 napot bír ki.
2013. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A szőrtüszőkben egyszerre több gyökér is van, ezért amikor kitépődik az éppen aktív, az alatta lévő nekiáll fejlődni, és szőrt növeszteni. Első gyantázások alkalmával a tüszők hasonló erősségű és színű szőröket növesztenek vissza, de minél többször szedik ki, annál jobban gyengébbek lesznek. Elmúlni sose fog. A szőr a bőröd természetes védőrendszere.
2013. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!