Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használ hajformázót,...

Aki használ hajformázót, segítene? Hajformázó és hajsütővas közötti különbség?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam. Hajam növesztem, most nyakbalógó hosszúságú kb.

Szeretnék majd ilyen finom loknikat már, talán van olyan hosszú, hogy próbát tegyek.

Vékonyszálú hajam van, mindenképpen valami kímélőt keresnék, ami alkalmas a kisebb, nagyobb loknik, hullámok megalkotására. Kinek milyen tapasztalata van a különböző hajsütővasak, hajformázók használatával?

Aki tud, csatolna fotót, hogy neki milyen szokott lenni használat után?

nagyon köszönöm!


2013. ápr. 15. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hajsütővasat nem használnék a helyedben, mert a rossz illetve sűrű használattól tönkre mehet a hajad. Én pl úgy csinálom (cicit takaró hosszú hajam van) hogy szárítás közben feltekerem és letűzöm. 'snittet megszárítok, feltekerem az ujjamra és alul a tövénél letűzöm. Így végig megyek a fejemen és lefújom lakkal (persze szárítás előtt ilyenkor kell a hajhab) és ha kihűlt akkor kiszedegetem a csattokat és összerázom. Így szép hullámos lesz. De ha nagyon bongyorít szeretnél, akkor vegyél hajcsavarót (lehet kapni öntapadósat, amire felragad a hajad) és feltekered. Kisebbet, nagyobbat. Ha 2félét használsz, akkor természetesebb lesz. Alulra mindig kisebbet használj, mert ott előbb kirúgja magát :)
2013. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!