Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik az intim területet...

Akik az intim területet borotválják segítenének?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok nekem pár jó tanácsot adni, hogy borotváljam le magam odalent? Hogy lehet könnyebben megoldalni, zuhany után, közben, vizes bőrön, vagy kenjem be magam utána valamivel egyáltalán? Milyen pózban fértek hozzá legjobban, illetve a "hátsó bejáratnál" is leszoktátok és azt hogy célszerű?

Légyszíves értelmes válaszokat! Előre is köszönöm!


2013. ápr. 15. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

azért azt nem ártott volna közölnöd,hogy fiu vagy lány vagy...!! :D

Na de mindegy!! a lényeg,hogy én zuhanyzés közben szoktam,borotva habbal,vagy bármivel amin csúszik a borotva!! :)

Én nem szoktam utána semmit rákenni,de ha érzékeny a bőröd,tehetsz rá egy kis testápolót!!

A hátsó bejáratot is le lehet szedni,azt csak érzésre tudod eltávolítani úgy,hogy hátra nyúlsz,vagy előröl!!

Ennyi...

2013. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fürdés vagy zuhanyzás közben, minimum 5 perc ázás után, guggolva szoktam. Első alkalommal egy tükör sokat segít.
2013. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lány vagyok amúgy!
2013. ápr. 15. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a hátsó bejáratból nekem kiderült :)
2013. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás közben, tusfürdővel, nekem szépen le lehet így. A végén meg kicsit lezuhanyoztatom hideg vízzel és akkor nem pirosodik ki. Aztán bekenem testápolóval. Én az egyik lábam felrakom a kád szélére, így elől-hátul könnyebb.
2013. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár, én fiú vagyok, de egy-két dolog úgyis megegyezik a cselekményben.


Én mindig zuhanyzás közben szoktam, vagy előtt, de semmiképp sem utána, mert, ha véletlenül egy kis seb alakul, akkor ne okozzon galibát. Én Gilette borotva habot szoktam használni (az egyik legjobb) így puha és selymes lesz, tiszta sima, jó tapintású. Majd zuhanyzás után arcszesszel megpacskolom, hogy nehogy kialakuljon bármiféle fertőződés az esetleges seb kialakulása következtében.


Nem tudom, hogy a lányok hogy csinálják pontosan, de szerintem inkább menj el intim szőrtelenítésre, minthogy megvágd magad az érzékeny résznél (a "hátsó bejáratnál").


Én single-man vagyok, szóval lehet, nincs túl sok értelme, de így esztétikusabb, kényelmesebb nekem. Nem tudom, más hogy van ezzel.

2013. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!