Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyuladt patanasokra mi a...

Gyuladt patanasokra mi a legjobb megoldas? Valami olyasmi kellene ami belulrol megakadalyozza h. ne legyenek akkora gyuladt patanasaim.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 18:37
 1/3 anonim válasza:
sokmindent kipróbáltam, duac gél! ki kell tisztítani az arcod (megszabadulni a gyulladt gennytől és bekenni vele reggel este, pár nap alatt helyrerak. van olyan ismerősöm akinek nem hat, embertől függ, nekem egy csoda. erős gyógyszer, doki írja fel, a árnám színét kiszívta. de nálam hatásos :O nagyon erős gyulladáscsökkentő és amíg kened, nem lesznek gyulladt pattanások
2013. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom szepen es elmejek a patikaban es kerek duac gelt,remelem van.es ez kenocs akkor?
2013. ápr. 15. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is bőrgyógyászhoz menj el, és majd ő kitalálja mi kell neked. Nekem a duac gél semmire nem volt jó, plusz 1 hét alatt elfogyott egy tubussal, ami marhára nem olcsó buli. De sokaknak beválik. Vényköteles.
2013. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!