Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Imetec vagy Remington?

Imetec vagy Remington?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a hajvasalómat egy olyan szerkentyűre, amivel göndöríteni is tudok. A Remington S6600 Multi Stylist és az Imetec Bellissima Creativity hajformázók között vacilálok. A Remington kicsit közelebb áll hozzám, mert állítható és többféle méretű hullámokat lehet vele csinálni, de az Imetecet is dicsérik. Tapasztalatok? Melyik lenne jobb?

2013. ápr. 15. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Remington vált be :)

Másikkal nincs tapasztalatom.

2013. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő volt,most remington van ez kevésbé roncsolja a hajam mint az imetec. Amúgy mindkettő szuper,de remington jobb 1 fokkal:)
2013. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Babyliss
2013. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: nem tudom, eleinte én is azt akartam, de lebeszéltek róla azok, akiknek már volt. Azt mondták, húzta a hajukat, nem volt tartós a vasalás stb. Ha valaki tudna még segíteni véleménnyel, megköszönném. :))
2013. ápr. 16. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Nekem a Babyliss Wet n' Dry nagyon bevált. Tartós a simítás, pedig erős szálú a hajam, ráadásul természetes göndör is.

Bár azt is hozzá kell tenni, hogy a régebbi változat, az ezüst színű tökéletes volt. 6 év után kellett másikat vennem, de már csak az újított fajtát tudtam beszerezni, a feketét (a neve ugyanez). Másabb egy picivel, mint az ezüst volt, nem is tudom megmagyarázni hogy miben, de ez is nagyon jól vasal. Én ezt ajánlom. 8000-ért vettem tavaly és meg vagyok elégedve vele :)

2013. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is volt Babylissem. A hajam egyenes pár hullámmal, azt vasaltam vele régebben, de kb 1 óra után ugyanúgy benne volt a hullám és a hajamat is húzta. A Remington megváltás volt utána.
2013. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem húzta ez a típus, amit írtam.

Régebben vettem egy hajformázó készletet, amiben volt vasaló is. Na az nem húzta, hanem tépte.

2013. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!