Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon erős szőrre jó az...

Nagyon erős szőrre jó az alábbi gyanta; fájdalmasabb?

Figyelt kérdés

[link]

eddig epiláltam, ill. borotváltam, de szeretnék áttérni a gyantára, mert vhogy az epilátorral nem lett szép sima a bőröm :/

gyantázni fájdalmasabb, mint epilálni?


2013. ápr. 15. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen, de csak másodpercekig tart. Én az epilálást sokkal-sokkal nehezebben viseltem, nekem rosszabb volt a fél óráig tartó folyamatos, enyhe fájdalom. Lehet hogy érdemes lenne beszerezned valami gyantázó szettet, és egy csíkban a lábszáradon kipróbálni.
2013. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja! Még annyi hogy nem biztos hogy érdemes ezt megvenni. Én most már csak gyantapatront vennék, és azt forró vízben lehet melegíteni. Nagyon figyelj oda hogy nehogy túl meleg legyen. Amikor belerakod a patront, a fazék alatt már ne menjen a gáz. Ha már folyik benne a dzsuva, akkor nem kell tovább melegíteni. Felkapsz egy sütőkesztyűt ;) (mert kívül azért nagyon meleg lesz a patron), kihorgászod a vízből, óvatosan csekkolod nem túl forró-e a gyanta, aztán lábon végig, csík rá és rántás úgy hogy kifeszíted a bőrt.

Nnna, szóval a lényeg hogy elsőre biztos nem érdemes 5-15 ezer ropit kiadni egy elektromos gyantapatron melegítőre, amikor a forró víz ugyanazt fillérekért csinálja. Csak vízzel tényleg túl lehet melegíteni. Lehet hogy a vizet majd újra kell forralni és újra melegíteni a gyantát. És bocs hogy ennyire szájbarágós vagyok, de ha már folyik a cucc, akkor NE melegítsd tovább, NE hagyd magára a forró vizet, etc.

2013. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy normálisabb gyantapatron 450 ft, gépet hozzá venni szerintem teljesen felesleges, főleg Veetet, aminél a márkáért fizetsz csak, fél óra neki mire felmelegíti a gyantát minimum, ezt mikróban 3-5 perc között meg lehet oldani, vagy forróvízben is akár, ha nincs mikró. Szóval én semmiképp nem vesződnék ezzel a géppel.
2013. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!