Mit csináljak? :D

Figyelt kérdés

Egy fodrász a múltkor körülbelül 3x rövidebbre vágta a hajam mint amilyet szerettem volna,és most szeretném megnöveszteni megint,de nagyon rossz hajam van és csak akkor néz ki valahogy,ha kivasalom..

kiengedni mindenképp csak úgy tudom,és a copfom is csak kivasalva szép,az egyetlen amihez nem kell vele semmit csinálnom az a konty,de az meg olyan unalmas egy idő után..

Viszont ha nem vasalom attól elvileg gyorsabban nő..

(mert ha folyton vasalom hiába nő,a vége letörik és olyan mintha nemis nőtt volna szinte semmit)

a hővédő spray ér valamit vagy nem számít túl sokat?

Nem tudom mit csináljak:(



2013. ápr. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

a hővédő spray számít.

sajnos le kell szoknod a napi szintű vasalásról. nem létezik, hogy ne legyen más megoldás. ezen kívül próbáld kerülni a hajszárítást, vagy lehetőleg a legalacsonyabb fokozaton szárítsd. sok balzsam, hajpakolás, hajvégápoló, ilyesmik segítenek (nekem legalább is).

2013. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokáig én is ezt mondtam, és más megoldás híján továbbra is vasaltam a hajam. Aztán azt mondtam, hogy elég volt és radikálisan változtattam. Félretettem a hajvasalót.


Minden hajmosás után használok pakolást és hajápoló szérumot, ill. hajvégápolót is. Balzsamot most nem, mert elfogyott és nem volt pénzem újat venni, de egyébként azt is szoktam használni. A hajamat nagyon ritkán vasalom ki, max. 2 hetente (korábban szinte minden nap vasaltam). Szedek hajvitamint, das gesunde plus hajvitamin, nekem nagyon bejött. Bánfi hajszeszt használok, ettől dúsabb, erősebb a hajam és gyorsabban is nő (mások is észrevették ám, nemcsak én képzeltem be :D).


Ja, és a hajvasalót hajszárítóra cseréltem. Olyan hajszárítóm van, aminek van egy teljesen hideg funkciója, ez olyan, mint a szoba hőmérsékletű levegő. Ezzel szoktam megszárítani a hajamat úgy, hogy tincsenként felcsatolom és alulról kezdve egy nagy körkefe vagy sima hajkefe segítségével megszárítom. Nem lesz tökéletes a végeredmény, sőt, de már megszoktam, hogy ilyen. Ráadásul most már nem is tetszik a full egyenes haj, szerintem jobb, hogy természetes esésű, nem túl művi az egyenesség miatt.

2013. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti módszer, egészséges, és hőmentes... Hajmosás után csatold fel estére így.. 3.45től https://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs
2013. máj. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öld meg a fodrászt.
2013. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!