Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutant felíró orvost vagy...

Roaccutant felíró orvost vagy bőrgyógyászt tud ajánlani valaki? Olyat, aki nem problémázik azon, hogy felírja nekem, ha kérem.

Figyelt kérdés
Habesetleg valaki ismer ilyet vagy van tapasztalata is vele, akkor kérem írjon nekem itt vagy privátban. Hatalmas segítség lenne.

2013. ápr. 16. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Az orvos célja hogy meggyógyítson. Ha pedig neked nem írták fel, akkor annak oka van, pl hogy semmit nem érne hiába szednéd, mert más típusú gond van veled.

Nem értem miért mindenki egy tablettától akar megoldást, még ha esetleg nem is neki való, vagy tönkremenne tőle a szervezete.

2013. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked most nem fogja ezt a gyógyszert senki felírni.Ilyen napos időben és nyáron tilos szedni,akinek fel szokták írni ebben az időszakban felfüggesztik és újra szeptembertől írják fel.Nem hiába mivel fényérzékennyé teszi a bőrt olyan szinten hogy csúnya pigmentfoltok jönnének ki rajtad amit nehezebb bármilyen bőrproblémánál eltűntetni. Ha van eszed,nem iratod fel nem bántásból!
2013. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam még bőrgyógyásznál, csak azért írom, mert olyanhoz akarok menni aki felírja nekem.

Egyébként felírnák szerintem (legalábbis van olyan), mert a hátam nagyon ramaty állapotban van :/



2. válaszadó: ha van eszem nem iratom fel nyáron, vagy nem iratom fel egyáltalán?

2013. ápr. 16. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,nyáron ne irasd fel! én szedtem már,de tudom hogy ha nap éri az 50-es fényvédő faktorú krém sem fog megóvni a pigmentfoltoktól!Azokat nehezebb eltűntetni mint a hegeket,csak plasztika segíthetne majd valamit...Tényleg.Nézz utána a neten,nyáron tényleg TILOS szedni...
2013. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előbb menj el egy bőrgyógyászhoz, és próbálj ki más kezelést. Felesleges bevállalni a szenvedést, ami ezzel a gyógyszerrel jár. Na meg nyáron valóban marhaság elkezdeni, ha fel is írja neked egy orvos, az jó lenne, ha vissza is adná a diplomáját azzal a lendülettel.

Nekem is volt már nagyon ronda állapotban a hátam, kaptam egy antibiotikumot, meg külsőleg olyan kencét, ami nem tesz halál fényérzékennyé, és elmúlt.

Roacuttant amúgy is csak végső megoldásként írhatnak fel, ha más kezelésre nem reagálsz.

Amúgy pedig ha tényleg indokolt, akármelyik orvos felírja, ha van rá keret, akkor magándokihoz menj.

2013. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: én éjszakai műszakban dolgozom, nappalt kb. átalszom. Bőrgyógyászok akkor sem írják fel nyáron, ha ezt is elmondom?
2013. ápr. 19. 15:08
 7/7 anonim válasza:
2013. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!