Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajjal kapcsolatban...

Ricinus olajjal kapcsolatban mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Sok jot olvastam rola es kivancsi lennek a szemelyes tapasztalatokra. Tenyleg olyan jo amilyennek leirjak? Elsosorban nem hajnovesztokent szeretnem hasznalni, hanem dusitokent. Erre a celra is ugyanolyan jo? Ti mit tesztek a pakolasba es mennyi idore teszitek fel? Nem zsirosodik tole hamar a haj?

2013. ápr. 16. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Ez csak egy olaj, se nem növeszti se nem dúsítja a hajat. Ezek tévhitek. Pakolásként pedig egyáltalán nem jó, mert a kimosással többet ártasz mint amennyit az olaj használna a hajnak.
2013. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
a ricinus olaj állitólag nagyon jo a hajra,ha töredezik a vége bekened és jo lesz pár kenés után... de vigyázz mert ha megeszed akkor fosni fogsz tőlee de keményenn.. :D
2013. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem használ. habár még nem látványos, de a hajam állaga jobb lett, könnyen kezelhető. nekem az a legnagyobb bajom a hajammal, hogy ha x ideig nem megyek fodrászhoz, akkor már nem tudok a hajammal mit kezdeni, meg érzem, ahogy bedúsul. a ricinus olajjal nincs ilyen problémám.
2013. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokféleképpen próbáltam, nagyon szerettem volna, ha használna, de nekem nem vált be. Több hónapon át kísérleteztem vele, de amíg használtam, hajmosáskor rengeteg hajam hullott ki és olyan elnehezült érzésem volt, ha megfogtam a hajam. Nem volt tartása, meg semmi. Dúsító, növesztő hatásról nem tudok beszámolni, ahhoz szerintem nem használtam elég ideig vagy nem tudom, de hiába tettem a hajhosszra is, nekem nem lett puhább, selymesebb tőle a hajam. Ugyanúgy kellett hajmosás után a balzsam, amitől aztán puha lett a hajam. :)

Sajnálom, hogy nem vált be. Pedig mindenhogy próbáltam. Csak magában, keverve más olajjal vagy mézzel, 1-2 órán át vagy 4-5 órán át hagyva a hajamon de semmi.


Viszont a szempillámra jó. sokkal erősebb és egészségesebb tőle!

2013. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem nagyon bevált az olajos pakolás. Mióta használom rengeteget nőtt a hajam és még dúsabb lett. Egyébként is vastag szálú és nagyon sok hajam van, de amióta ezt használom még több lett és tényleg mindenhol csak hajat látok ha ki van engedve.

Én csak felmelegítem egy kis tálkába az olajat, rákenem a hajamra, rá egy zuhanysapi, arra egy sapi, általában olyan 5-6 órát hagyom rajta. Nekem később zsírosodik tőle.


14/L

2013. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, igaz a fejemen ilyen nagyobb gumók jöttek ki tőle (nem pattanások, mert nem lehet őket kinyomni, csak ilyen duzzadt gumók). Ma akarom újra használni. Amúgy nekem nagyon bevált eddig, most 3 hetet pihentettem.
2013. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) remelem erdemes lesz kiprobalnom.
2013. ápr. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!