Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felnyirattam a hajam oldalt...

Felnyirattam a hajam oldalt 9mm-re a többi része kb 80cm. Mivel tudom gyorsítani egy kicsit a növekedést?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek nyírattad fel, ha most meg növeszteni akarod? Annyira undorító, amikor a lányok a szép hosszú hajukat elrondítják azzal, hogy felnyíratják oldalt. Elég kiábrándító! Bár ez személyes vélemény.


Hajnövesztésre nekem bevált a köles evése, a csalán illetve koffeines sampon, samponba csepegtetett rozmaring illóolaj, DM-es hajvitamin szedése, fejbőrmasszázs

2013. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ bár a személyes véleményedre nem voltam kiváncsi ! Nem ez volt a legjobb ötletem ez tény, de azért főbe lőni nem fogom magam :)
2013. ápr. 17. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!