Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfinak milyen pudert vagy...

Férfinak milyen pudert vagy alapozót ajánlanátok? Konkrét terméket

Figyelt kérdés

Én ebben teljesen kezdő vagyok, ha kérhetem részletesen hogy használjam.


Nincs csúnya bőröm, csak néha kipirosodik vagy 1 pattanás.

És ha szórakozni vagy más olyan helyre megyek ahol számít a szép bőr akkor bevetném ezt!

Nem használnám az egész arcomra mert borostás vagyok, csak a szemem alatti rész és az orr környékére, homlok.


2013. ápr. 17. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon ajánlom a Max Factor Creme Puff kőpúdert (2690 Ft), mert alaposan, de mégis természetesen fed, nem mittesszerképző és nagyon komfortos viselni. Fontos, hogy a színt, a tesztert ne a kézfejeden vagy a nyakadon, hanem közvetlenül az arcbőrödön próbáld ki a drogériában, mert az előbbi területeken nem egyforma, változó a bőrszín. Ha lehetőséged és a pénztárcád engedi, akkor vegyél hozzá egy púderecsetet (nagy, tömzsi, lekerekített végű) mert a púderekhez csomagolt eszközök általában gyenge minőségűek. Remélem tudtam segíteni.
2013. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!