Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem ilyen barna szinű hajam...

Alexandra05 kérdése:

Nekem ilyen barna szinű hajam van se az a túl sötét se az a túl világos a kettő között van és olyan fajta melírt mármint nem tudom azt hogy hívják de a hajam végét szeretném befestetni én ilyen piros vagy ilyen vöröses szinre gondoltam?!

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen szín lenne a jó? barna szinű hajra és ahogy említettem a hajamvégére szeretném!
2013. ápr. 17. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
sárga xD
2013. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ombre eredeti célja az hogy olyan hajat csináljon mintha természetesen kiszívta volna a nap és két árnyalatú lenne. A teteje sötét az alja világos. Szóval én világosabb szőkét ajánlanék.
2013. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sárga melir is szép tud lenni bizonyos hajszinben. válaszolva a kérdésedre: barna hajhoz megy a vörös, simán. akár extrém szinek is zöld pl. sztem vállald be. a szőke ombre kicsit uncsi már... keress képeket google-ben, mentsd le a telefonodra és mutasd meg a fodrásznak.
2013. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!