Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Égtél már sz. Arrá szoláriumba...

Égtél már sz. Arrá szoláriumban? Hogy viselted?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szépen megfogalmazott kérdés. :D

Amúgy nem, mert sose mennék szoliba, örülök hogy fehér vagyok. Egyik osztálytársam viszont rendszeresen jár és utána mindig piros... nem is értem ez neki miért jó. Gyakorlatilag heti 3 nap piros tőle, a többi nap meg sárgásbarna... hát elég ocsmány a bőre.

2013. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én most tapasztalom az érzést, borzasztó! Hosszú kihagyás után először mentem, legkisebb időre, de erősek voltak a csövek. Nem gondoltam, hogy ennyire erősek. Az biztos, hogy ezek után én sem megyek soha többet!
2013. ápr. 19. 10:07
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem járok szoláriumba :) Ezzel egyszerűen elejét tudom venni a leégésnek.
2013. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly jártam, de nem voltak túl jó élményeim. Sosem égtem meg meg semmi, sőt, alig fogott valamit is rajtam. Amikor először mentem, ellátott néhány tanáccsal a csajszi. Először csak 6 percre mentem, aztán a 3. alkalomtól már 10 percre jártam. 1,5 hónap után még mindig nem volt valami látható a változás, viszont rengetegbe került..


Egyébként egyik barátnőm egyszer leégett a szoliba, rákvörös volt szegény, a fiúk meg szekálták is az osztályba miatta. Sajnáltam szegényt, sírt is miatta, de másrészt meg ő volt a buta, mert egy hófehér bőrű embernek, sok idő után először frissen cserélt csövekkel ellátott szoliba nem biztos, hogy 10 percre kéne menni.

2013. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Amúgy a Végső állomás valamelyik részében pont van egy szoláriumos jelenet. Elég durva, és elrettentő. És ha belegondolsz, tényleg megtörténhetne...
2013. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amikor neten keresgéltem mi a jó leégés ellen, olvastam hogy van olyan leégés is, hogy kórházba kell menni és infúzióra kötnek. Tényleg akár meg is halhat az ember a túlzott napozástól, szoláriumtól.

A filmet nem láttam, de sejtem mi lehetett benne :S

2013. ápr. 19. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!