Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan lány aki minden nap...

Van olyan lány aki minden nap borotválja a lábait?

Figyelt kérdés
Nekem minden nap kell és így is látszik,már annyira zavar.

2013. ápr. 22. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Epillálj.
2013. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom az jobb lenne,de szörnyen néz ki tőle a lábam,még vérzik is. Mindig borotváltam talán ezért lett ilyen erős.
2013. ápr. 22. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyantáztatni próbáltad már?

Nőgyógyásznál voltál, lehet, hogy hormonális problémáid vannak, vagy alapvetően erősebbek a szőrszálaid az átlagnál?

(Epillálás után a piros pöttyök másnapra sem tűnnek el?)

2013. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tűnnek el a pöttyök mind addig amíg nem kezd visszanőni a szőr,ami elég rövid idő.

Voltam dokinál persze,de semmi bajom,ilyen alkat vagyok.

2013. ápr. 22. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne borotváld! Gyantáztasd inkább. Piros pöttyök talán akkor is lesznek, nekem is van pár helyen, mert erős a szőröm, de így a legtartósabb. Nem szabad annyit borotválni. Növeszd meg pár milisre és gyantáztasd le, először elmehetsz egy kozmetikába.
2013. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,lehet,hogy ezt fogom tenni,csak nehéz ennyi szőrrel boldogulni.
2013. ápr. 22. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom, a kozmetikusnál a gyantázás után meg tiszta vörös volt a bőröm 1 hétig, szóval nem ajánlom. Viszont a házi cukorgyanta tökéletesen bevált. Kíméletesen leszedi a szőrt, nincs utána semmi nyoma.
2013. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom,bár kicsit tartok tőle,mert eddig semmilyen tépős módszer nem vállt be,de hátha ez jó lesz.
2013. ápr. 23. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondom, ne otthon kísérletezz, menj el szakemberhez kozmetikába. Megmondod, hogy érzékeny a bőröd, és aszerint fog gyantázni.
2013. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!