Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Romlott volt a hajfesték?

Romlott volt a hajfesték?

Figyelt kérdés

Másfél hete vettem Garnier Color Naturals hajfestéket, "természetes világosszőke" színben. Ma akartam befesteni a hajam, de a második kis tubus hajfesték krém rózsaszín színű volt. Úgy meglepődtem, mikor megláttam. Az első kis tubus festéke a szokásos halványsárga krém volt. Gyorsan ellenőriztem a tubus és doboz számot, hogy nem két különbözőt vettem-e, de nem. Teljesen ugyanaz. Lejáratuk 2013. 7. hó. Létezik, hogy úgy romlott meg, hogy rózsaszínű lett? Eddig nem festettem még ezzel a színnel és márkával.

Kb. ilyen árnyalata volt, mint ennek a csizmának:

[link]


2013. ápr. 23. 16:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem mertem így befesteni a hajam vele, kitudja miért rózsaszín. :(
2013. ápr. 23. 16:40
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan hogy rózsaszínes színű volt a krém,ugyan úgy befogta a hajamat,nem lett tőle semmi baja,de az engem is érdekelne hogy mitől lehetett ilyen
2013. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem előfordulnak ilyen dolgok.. én kozmetikus vagyok, de van olyan szemöldökfestékem amelyik barnásvöröset fog, világosbarnaként adta oda nekem az eladó, de a tubusból kinyomva ezüst színű.. aztán beoxidálódik és normális lesz:D
2013. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Durva. :D Lehet, hogy jó lett volna, de féltem, hogy rózsaszín lesz végül a hajam. :D Remélem legközelebb azért nem ilyet fogok ki. :)
2013. ápr. 23. 21:52
 5/5 anonim válasza:
engem az érdekelne hogy a tubusra amire kék van irva miért lessz belőlle lila a hajon ?? -.-
2013. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!