Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mellkas és has gyantázás után...

Uerhaver kérdése:

Mellkas és has gyantázás után másnapra kipattogtam és sok pici pattanás lett az egész hasamon, melkasomon pedig olajos kendővel ill arcszesszel is bekentem de mégis. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hintőpor!
2013. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyantázás előtt fertőtlenítsd le a bőrödet (tonikkal, vagy az arcszesz is jó, hisz abban is van alkohol), majd miután megszáradt, hintőporozd be a gyantázandó területet, majd gyantázás után ismét fertőtlenítés, és neogranormonnal kend be (vagy sudokrémmel). Gyógyszertárban kapható, akár még a következő 1-2 napban is nyugodtan kenegetheted. Sőt, akár kamillával is áttörölheted krémezések előtt, az is nyugtató és gyulladáscsökkentő.
2013. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt kifogom probálni mert egyszerüen a szőrt se viselem el de ha ilyen csunya pattanásos aztse...:-/
2013. ápr. 24. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte, utána hintőpor. Ha bármilyen krémet kensz rá, kipattogsz. Másnap lehet egy könnyű testápolóval kenni, de aznap semmiképp. Szárítani kell.
2013. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a krémtől fog kipattogni, főleg nem a neogranormontól és hasonlóktól. Valószínű érzékeny a bőröd a gyantára, azt is kipróbálhatod, hogy érzékeny bőrre valót veszel (fodrászkellékesben a legegyszerűbb, ott tudnak segíteni).
2013. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De igen, pont a krémtől fog kipattogni. A neogranormon meg hámosító... Évekig azt hittem, allergiás vagyok a gyantára, amikor egy szakember ismerősöm javaslatára a hintőporos módszerrel újra gyantázhatok...
2013. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos nekem a hintőpor után is merő pattogás a hátsó combom, így vagy a szőr, vagy a kis dudorok miatt nem tudok rövidet felvenni.
2013. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!