Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvaxok, vagy a hajzselék...

A hajvaxok, vagy a hajzselék állítják be jobban a hajat? (hajtipus: oldalt, hátul rövid, felül most 4,5-5cm, de ez csak hoszabb lesz még. Ja és vékonyszálú hajam van)

Figyelt kérdés
Nem ismertek még véletlen egy olyan hajformázót, ami kb. egy 4 cm-es fekete kerek doboz, rajta zölddel egy forma. A krém benne fehér.
2013. ápr. 24. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Ezt magadnak kell kipróbálnod. Nekem is ilyesmi hosszú ságú a hajam de nekem nagyon erős. Ezért én hajzselézni szoktam. Hajhab nekem annyira nem vált be. A hajvax meg szerintem nagyon bezsírosít. Kb közepes erősségűt szoktam használni zseléből, mert azzal jól lehet formázni. Viszont ilyen brutál erőset ne vegyél, mert a múltkor olyat vettem és alig bírtam már a tubusból kinyomni. Alig tettem a hajamra meg is száradt.
2013. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem te ezt keresed:


[link]

2013. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!