Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát ajánlotok...

Milyen gyantát ajánlotok intim területre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meguntam az örökös borotválást ezért le szeretném gyantázni az intim területemet. (Nincs pénzem kozmetikusra..) Tudom, hogy fájdalmas, de szerintem megéri. Van esetleg valakinek valami bevált fajta? Tanácsokat is szívesen fogadok! Előre is köszönöm a válaszokat!


25/L


2013. ápr. 24. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

én a cukorgyantát ajánlom, a neten egy csomó videó van fent, ahol tök jól megmutatják, hogyan kell csinálni

én már egy jó ideje ezzel szőrtelenítek, főleg intim területen, mert mással nem is tudok , max borotvával, minden mástól nagyon kipattogok

ne legyél csalódott, ha elsőre nem sikerül, én kb egy év után tudok igazán jót csinálni :D

2013. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is kipróbáltam már, 2x sikerült is. De csak a felső részt tudom megcsinálni mert utána valahogy mindig odaragad a gyanta a bőrömhöz és nem tudom folytatni:D Meg olyan körülményes, hogy megfogadtam, hogy kipróbálom a rendes gyantát is:)
2013. ápr. 24. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
A cukorgyantát is használhatod úgy, mint a "rendes" gyantát. Tedd be 15-20 másodpercre - nem többre!!!- a mikróba. Így már folyékony, de nem forró anyag lesz. Egy kis spatulával felkened az érintett területre, természetesen szőr növekedéssel ellentétes irányba. Gyantázó papírt simítasz rá és lerántod. Gyors, iszonyú hatékony és nem is fáj :)
2013. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Epilátor, de csak bikinivonalra...

Cukorgyantát csak házilag lehet gyártani, vagy van bolti változat is?

2013. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg van XEpil cukorgyanta is, de azt olvastam róla, hogy nem ér semmit..
2013. ápr. 24. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi. annyi jót olvasok róla szívesen kipróbálnám, de videó alapján nem tűnik túl egyszerűnek az elkészítés...
2013. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meleggyanta jó lehet a célra.
2013. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
legalább egyszer érdemes elmenni kozmetikushoz hogy lásd hogyan csinálja és kikérhesd a véleményét hogy mit vegyél ha magadnak akarod csinálni stb. Hidd el okosabbakat tud mondani mint itt bárki.
2013. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én már egy ideje keresek boltit, de sajnos szinte sehol nincs...nagykerekben is érdeklődtem...a müllerben van, de egy pici tégely több, mint 2000 Ft, úgyhogy inkább maradok a kutyvasztásnál :D
2013. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!