Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik alakformálókrém...

Nektek melyik alakformálókrém jött be, használt valamit? (Zsírégető, feszesítő krémet keresek)

Figyelt kérdés
Van rajtam egy "kis" felesleg amit szeretnék eltüntettni, de nem tudom, jogy használnak valamit ezek a kencék vagy sem? Ha lehet kégyszi olcsót és jót írjatok! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 24. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek max. akkor használnak, ha mellette egészségesen étkezel, meg mozogsz. Vagyis amikor nélküle is végbemegy ugyanaz. :D

Sajnos életmódváltás nélkül felesleges áltatni magad azzal, hogy használ majd valami csodaszer. Itt a jó idő, menj mindenhova bicajjal, járj el futni, egyél egészséges kajákat, és akkor látni fogod a változást hamarosan.

2013. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Járok mozogni, sportolni! :) Én ezek mellet gondoltam, hogy hsználom! :)
2013. ápr. 24. 19:53
 3/3 anonim válasza:
Én kb 1 hónapja használom az Avon-nak a mellfeszesítő , meg a narancsbőr elleni zsírégető , feszesítő krémjét...Igaz nincs olyan sok változás , de érzem , h. a bőröm , mintha picit kisimult volna...Illetve a cicim is egy picikét , mintha feszesebb lenne , vagyis hát inkább csak a bőr.Mondjuk az az igazság , h. terhesen nem is várhatok sokat , hisz amennyit esetleg segítene , nem nagyon veszem észre a folyamatos hízás miatt...:S De am régen sima olajat kentem a combomra meg a hasamra betekertem alufóliával jó szorosan és kifeküdtem a napra...olyan , mintha szaunáznál...kiizzadod a fölösleges plusz súlyt : D (csak terhesség mellett én ezt most nem tudod alkalmazni...:()
2013. ápr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!