Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Új frizurám van, és félek...

Új frizurám van, és félek hogy kinevetnek holnap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval. Elég bénán hangzik, kérlek ne nevessetek ki.... A barátaimmal többször is megbeszéltük hogy rövid hajjal kissé bénán nézek ki. Meg azokkal is, akik nem közeli barátaim, hanem csak.... Hm... Haverok, mondjuk. Eddig növesztettem a hajam(6 hónap), tök jó volt meg minden, egészen mostanáig. Viszont kb 2 hete már kezdett elfajulni, túl hosszú volt hátul, vastag vopt elöl, fújta a szél, és már nem állt jól. Tehát ma elmentem fodrászhoz. Mondtam neki, hogy ne vágja le nagyon, közepesen hosszú hajat szeretnék. Elkezdte vágni, formálni, és mire èszbekaptam már rövid volt. Ez most annyira nem gáz, mint az eddigi rövid hajaim voltak, jobbra van zselézve(már amennyire egy řövid haj lehet), ill a frufru is jobbra hosszabb. Viszont ez sem áll rajtam olyan túl jól. Namost holnap ha bemegyek suliba ha nem is fognak cseszegetni, akkor is nagyon ciki lesz, mivelhogy többször is beszéltünk arról h. nekem nem olyan jó a rövidhaj. Vagy az is lehet h csak rákérdeznek. Vagy kiröhögnek!!! Hogyan reagáljak.mit feleljek? Hogyan találjam meg a hozzám megfelelő hajat? Szerintem nekem semmilyen frizura nem áll jól. :( ne nézzetek b*zinak, de.engem ez most jobban érint, nem akarok részletezni h miért) 13/f

2013. ápr. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Raksz/küldesz képet róla?
2013. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ne aggódj,velem is hasonlo tortent..ha neked tetszik akkor minden oke!
2013. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok most képet küldeni róla bocsi...


Hát az a helyzet hogy nekem sem tetszik annyira... Nem egy túl rossz frizura, de nem is illik hozzám....

2013. ápr. 24. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ne foglalkozz velük! ők is megszokják pár nap alatt és te is. ebben a korban mindenkit mindennel csúfolnak. ez csak haj, megnő.
2013. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz... :) zöld pacsi!
2013. ápr. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!