Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Tudnátok mutatni (legjobb...

SOS! Tudnátok mutatni (legjobb lenne videóval vagy részletes magyarázattal, de akkor magyar legyen) sminkeket, amiket tablófotózásra készíthetek magamnak?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok, május 9-én lesz a tablófotózásunk. Világos bőröm van, kicsi, sötétbarna szemeim és szőkésbarna hajam. Valami szép, lehetőleg natúr sminket szeretnék, de sose sminkelem magam és nagyon béna vagyok, szóval jó lenne, ha valaki tudna videót vagy ilyen képsorozat-féleségeket mutatni, ahol RÉSZLETESEN megmutatják, hogy készítsem el a sminket :)

A másik pedig az, hogy szerintetek a hajam milyen legyen a ballagáson meg a tablófotózáson? Ugyanis a hajam vékonyszálú, most épp szarrá van töredezve, úgyhogy le is kell majd vágatnom belőle egy csomót, jelenleg mell fölé ér egy 3-4 cm-el, egyenes szálú, az arcom pedig szögletes :/ Ráadásul a hajam mindig lelapul :S Szerintetek ebből milyen hajat vágassak, ami jól is áll, meg nem is kell vele majd olyan sokat bajlódni, mert persze ha levágatom a hajam, nem csak egy napra akarom megcsinálni, hanem hogy a hétköznapokban is tudjam valahogy hordani.

Előre is köszönöm :)

15/l


2013. ápr. 25. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem annak idején anyukám sminkelt ki. :)

Lehet jobban jársz amúgy, ha megkérsz idősebb családtagot, hogy segítsen. Vagy erre az alkalomra szerintem beleférne egy kozmetikus is.

Amúgy Takács Nórának vannak jó kis videói. ilyen néven megtalálod a honlapját, vagy "hogyan legyek jó nő" címmel a videókat. Külön rá tudsz keresni alapozásra, különböző sminkekre. Itt egy példa:

[link]

Számodra most az eleje, a nappali smink az érdekesebb

2013. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2013. ápr. 26. 08:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy szerintetek ballagásra a műszempilla gáz vagy tehetek fel? Mert az osztálytársaim (lányok) közül is nagyon sokan mondták, hogy ballagáson műszempillájuk lesz, sőt, van, akinek műkörme is lesz meg minden...és arra gondoltam, lehet, én is szeretnék majd műszempillát, mert nem valami hosszúak a szempilláim és az úgy olyan szép lenne...csak nem tudom, nem lenne túl kihívó ballagásra?
2013. ápr. 26. 08:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a műszempilla nagyon sok ebben a korban. Igaz én 25 vagyok és még nem éreztem szükségét, hogy használjam.

Műkörmöt sem erőltetném. Saját körmöt, szépen manikűrözve inkább.

2013. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

A körmömet nem akartam megcsinálni, de lehet jobb lenne, mert nem tudom rendesen megnöveszteni se, mert állandóan betörik meg minden, ráadásul mániákus körömrágó vagyok :/

2013. ápr. 26. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Műkörmöt ne csináltass,mert ha azt utána leszeded akkor szörnyű állapotban lesznek a körmeid,addig ameddig teljesen le nem nő az a rész ahol a köröm volt.

Ha szeretnél műszempillát akkor valami természetes hatásút válassz és inkább tincseset.

2013. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Bocsi egyébként, hogy ennyire hülye vagyok, de kb mennyibe kerül a műszempilla, meg hozzá az a ragasztó, amivel fel kell ragasztani?

2013. ápr. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!