Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napoznék, de szeplős leszek....

Napoznék, de szeplős leszek. Tippek ez ellen?

Figyelt kérdés
A naptól sajnos kijön egy két szeplő, vagyis ilyen pici kis pöttyök az orromnál és mellette.. Viszont télen amikor nincs rá alkalmam akkor semmi ilyesmi nincs az arcomon. Hogy tudnék úgy barnulni arcra is, hogy ezt elkerüljem? köszönöm
2013. ápr. 26. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát sehogy én is így vagyok vele.Azzal a különbséggel,hogy én amúgy is szeplős vagyok csak a barnulás miatt erősebben látszik.De ez van én már megszoktam,és sokaknak tetszik is a szeplő!!
2013. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szeplő szép, és ha olyan típus vagy akkor mindenképp ki fog jönni a naptól, ez ellen nem lehet tenni semmit.
2013. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De fiú vagyok... :D
2013. ápr. 26. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem helyes a szeplő fiúkon...
2013. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de cuki :) És vörös vagy? Csak mert nekem a vörös hajú fiúk a gyengéim, nem tudom miért. Talán azért, mert olyan ritka.


23/L

2013. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vöre :) Világoskék szemem van, fehér fogam és barna hajam.. és csak nagyon picit lettem szeplős de ez is zavar! :D
2013. ápr. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!