Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az így...

Mi a véleményetek az így festett hajról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Arra gondolok, amikor felül világosabb, alul pedig fekete az ember haja. Szeretnék újítani a hajamon, más színt kipróbálni, de ugyanakkor az eredeti hajszínemet is szeretném megőrizni (világos barna vagyok, néhol egészen szőke), ezért gondoltam arra, hogy nyáron befestetem így.

Nekem tetszik, de érdekel más véleménye is. :)



2013. ápr. 27. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak Avrilnek áll jól, hidd el, de már ő is kinőtt belőle:D
2013. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 randomgirlLOL ***** válasza:

Szerintem nem nőtt ki belőle, ez még mindig érettebb, mint a rózsaszín csík, ne meg kell hagyni, én azt a haját is imádtam/imádom. :D

Na, de visszatérve a kérdésedre: én befesteném ilyenre. :) Nem csak neki áll jól! :D Egyszer én is szerettem volna ilyet, de nekem nagyon beleolvadt volna a hajamba, és lehet, nem is állt volna jól... :S

Viszont fontos, hogy illik-e a személyiségedhez, az arcodhoz meg a stílusodhoz. :)

2013. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 randomgirlLOL ***** válasza:
Még "mostanában" is volt ilyen haja, a Goodbye Lullaby idején. :)
2013. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, volt is ilyen hajam nemrég, meg olyan is hogy a fekete helyett kék, piros, stb. De a fekete nekem azért nem állt jól mert sötét felsőket hordok és egybeolvadt vele, így pedig nagyon gáz volt. Erre nem árt figyelni.
2013. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!